Firma Carter Sp. z o.o. powstała w 1990 roku i od początku jej działalność handlowa związana była z koncernem TOYOTA MOTOR CORPORATION, a dokładniej z jej przedstawicielstwem w Polsce, czyli TOYOTA MOTOR POLAND Sp. z o.o.

Założyciele Carter Sp. z o.o. swoją współpracę z koncernem TOYOTA rozpoczęli wcześniej, bo już w 1980 roku. Z niedużego placu i małego warsztatu na miarę lat osiemdziesiątych powstała poważna stacja dealerska z niezawodnym, doskonale wyposażonym serwisem, sklepem z częściami zamiennymi, nowoczesnym salonem, własną lakiernią i blacharnią.

W wyniku dynamicznego rozwoju zaistniała konieczność przeniesienia siedziby firmy i wybudowania dużo większego obiektu, który spełniałby już nie tylko polskie, ale i światowe standardy obsługi samochodów.  Podjęto decyzje o budowie salonu i w kwietniu 2000-go roku otwarto nową siedzibę firmy przy głównej ulicy miasta.

Doskonała lokalizacja salonu pozwala wszystkim na łatwy dojazd zarówno samochodem jak i środkami komunikacji miejskiej atutem salonu jest doświadczony zespół pracowników; zdecydowana ich większość pracuje w firmie od wielu lat, co stałemu klientowi daje komfort i poczucie bezpieczeństwa a każdemu nowemu klientowi gwarancję profesjonalnej i fachowej obsługi. Pracownicy regularnie szkolą się w Akademii Toyoty uzyskując certyfikaty doradcze ds. sprzedaży samochodów i serwisowe.

W salonie klient ma możliwość obejrzenia pełnej ekspozycji samochodów, pomimo rosnącej gamy aut Toyoty, Toyota Carter mieści się ich aż 12. Do dyspozycji klientów są również samochody testowe, gorąco namawiamy wszystkich do ich testowania.

Rabaty:

  • 10% rabatu na części zamienne, 
  • 5% rabatu na robociznę w serwisie,
  • 2% rabatu na zakup nowego samochodu. Łączenie rabatu na zakup samochodu z innymi promocjami jest ustalone każdorazowo indywidualnie.