Firma Chodzeń Sp.J. jest firmą rodzinną, której właścicielami są Lech i Piotr Chodzeń. Została założona w 1976 roku przez Lecha Chodzenia. Od tego czasu niezmiennie działa w tym samym miejscu, na rogu ulicy Puławskiej i Geodetów w Piasecznie pod Warszawą. W pierwszym okresie działalności zakład wykonywał naprawy powypadkowe wszystkich marek samochodów osobowych

Momentem przełomowym w działalności był 1986 rok, kiedy to firma stała się pierwszą w Polsce autoryzowaną stacją napraw powypadkowych Toyoty.

Razem z serwisem zaczął funkcjonować sklep z oryginalnymi częściami.

W grudniu 1990 roku powstała Toyota Motor Poland, a w marcu 1991 roku firma zaczęła sprzedawać samochody. Na przestrzeni ostatnich lat firma Chodzeń wciąż się rozwija. 29 maja 2007 roku uruchomiony został kolejny salon – w Warszawie przy Czerniakowskiej 102. Wiosną 2008 roku przy ul. Puławskiej 562 w Warszawie powstał największy w Polsce salon Lexusa.

W czerwcu 2010 roku Chodzeń Sp.J. stała się większościowym udziałowcem autoryzowanego dealera Toyoty w Gdańsku firmy Carter Sp. z o.o.

Pod koniec 2012 roku firma Chodzeń została wyłącznym dystrybutorem i jedynym dealerem samochodów marki Maserati w Polsce.

Rabaty:

  • 10% rabatu na części zamienne, 
  • 5% rabatu na robociznę w serwisie,
  • 2% rabatu na zakup nowego samochodu. Łączenie rabatu na zakup samochodu z innymi promocjami jest ustalone każdorazowo indywidualnie.