Ośrodek SKI & SUN Świeradów Zdrój to obowiązkowy przystanek dla wszystkich miłośników sportu i rekreacji. W tę jedną z największych atrakcji polskich Sudetów Zachodnich zainwestowała Grupa Kapitałowa Zasada, której celem było stworzenie ośrodka wyróżniającego się najwyższym komfortem i najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi.

71ośmioosobowych wagoników w komfortowych warunkach w 9 minut wwozi pasażerów na Stóg Izerski. W sezonie zimowym przepustowość wynosi 2400 osób na godzinę.

 Ośrodek SKI&SUN Świeradów Zdrój to raj dla:

  • MIŁOŚNIKÓW BIAŁEGO SZALEŃSTWA - 2,5 km doskonale przygotowanej i oświetlonej nartostrady, 19 km trasy narciarstwa biegowego z górnej stacji na Polanę Jakuszycką,wyciąg taśmowy SunKid,Mały wyciąg narciarski,Snowpark,Snowtubing,szkoła narciarska i snowboardowa, Wypożyczalnia i serwis sprzętu narciarskiego
  • ROWERZYSTÓW -Ponad 200 km ścieżek rowerowych w Górach Izerskich w tym blisko 80 km jedynych w Europie tras typu SINGLETRACK
  • PIECHURÓW I MIŁOŚNIKÓW NORDIC WALKING -Góry Izerskie to nadal dziewiczy i wciąż tajemniczy obszar dostępny zarówno dla wytrawnych jak i początkujących  turystów oraz rodzin z malutkimi nawet dziećmi.

Wizyta w Ośrodku SKI&SUN to  INWESTYCJA W ZDROWIE. Świeradów Zdrój jest  jedynym polskim uzdrowiskiem, w którym panuje klimat wysokogórski. Klimat na górnej stacji kolei gondolowej (1060 m npm.) sprzyja odciążeniu organizmu od nadmiernych i szkodliwych wpływów codziennego życia i wzmacnia odporność , a w połączeniu z aktywnością fizyczną powoduje wzrost wydolności organizmu oraz zwiększa przemianę materii. Nie trzeba więc jechać w Alpy by doznać tych samych bodźców.

Ośrodek SKI&SUN Świeradów Zdrój to również doskonałe miejsce do organizacji imprez firmowych, okolicznościowych i szkoleń. Dwie restauracje „Smak Baca” na górnej i dolnej stacji Kolei gondolowej oraz jedyna w Polsce sala konferencyjna z widokiem na Karkonosze z pewnością spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. 

Sezon zimowy

pon. – nd. 09.00 – 16.00, 18.00 - 22.00

Sezon letni

pn. –pt. 10.00 – 16.00, so.- nd.  09.00 – 17.00

Rabaty:

  • 10% na wszystkie rodzaje biletów i karnetów narciarskich.