Bajkowy Zakątek to kameralny Hotel Spa na Mazurach z niepowtarzalną atmosferą i klimatem.
Każdy dom i atrakcja mają własną historię, którą goście poznają i sami tworzą podczas swojej wizyty.
W Bajkowym Zakątku, oprócz pokoi hotelowych i stylizowanych domów warmińskich,
znajduje się centrum konferencyjne oraz strefa Wellness z Leśnym Spa i bogata baza rekreacyjno-wypoczynkowa.

Leśne SPA wykorzystuje w pełni bogactwo natury. Oferowane tu zabiegi oraz rytuały oparte są przede wszystkim na owocach – jabłkach, winogronach, ekstraktach z dzikich jagód, malin oraz na kwiatach – lawendy i róż. To właśnie naturalne zasoby regionu stały się źródłem idei Leśnego SPA.

Wodna Kraina z pewnością przypadnie do gustu amatorom wodnych kąpieli. Miejsce kusi pięknym wnętrzem wszystkich, którzy są otwarci na inspirujące doznania i odrobinę szaleństwa oraz chłonni nowych wrażeń. Oprócz basenu z wydzieloną strefą dla najmłodszych do dyspozycji Gości jest również jacuzzi oraz sauna sucha i parowa.

Dolinie Siły i Witalności- każdy niezależnie od wieku i sprawności fizycznej znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Dla najmłodszych przygotowaliśmy zwierzyniec i plac zabaw, dla żądnych przygód i adrenaliny - park linowy, tor do quadów oraz poligon do paintball, a dla lubiących rywalizację kort do gry w tenis i boisko do siatkówki plażowej.

Restauracja pod Kogutem - Serwowane są tu m.in. specjały kuchni regionalnej, które przygotowujmy z wykorzystaniem bogactw okolicznych lasów: grzybów, ziół, leśnych owoców. Dary natury skrzętnie przechowujemy a ich wyjątkowym smakiem można się delektować gdy aura odziana jest w szaty każdej z pór roku. Wszystkie potrawy komponowane są przy użyciu naturalnych składników pochodzących od lokalnych dostawców by wydobyć poezję ich smaku.

 Rabaty:

  • 10 % rabatu na nocleg ze śniadaniem

Dodatkowe informacje:
Warunkiem jest rezerwacja i zakup usług telefonicznie w recepcji oraz przekazanie najpóźniej podczas rezerwacji informacji o udziale w programie i należnych z tego tytułu rabatach. Promocja nie dotyczy pakietów pobytowych, weekendów świątecznych i ofert specjalnych oraz nie łączy się z pozostałymi rabatami.