Hotel Dwór Kombornia to luksusowy hotel typu boutique obejmujący 10 hektarowy zabytkowy zespół dworsko-parkowy, położony na skraju Bieszczad. To wyjątkowe miejsce, stworzono dla osób ceniących sobie przestrzeń, spokój i prywatność. W urokliwym otoczeniu karpackich krajobrazów czeka tu na Gości cisza i unikalny klimat wiejskiej rezydencji, a w zabytkowych wnętrzach noclegi w stylowych, komfortowo wyposażonych pokojach. 

Do posmakowania różnorodnych kuchni zapraszają dwie restauracje: wytworna i elegancka Restauracja Magnolia oraz otwarta na park Restauracja Ogrodowa.

Tutejsze SPA oprócz szerokiej gamy orientalnych rytuałów i masaży, oferuje również   profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne w jedynym na Podkarpaciu Instytucie Kosmetycznym BABOR.  Natomiast błogi relaks zapewni Gościom wizyta w kompleksie basenów, saun i łaźni z  grotą solną i siłownią.

Obiekt dysponuje również nowocześnie wyposażonym Centrum Konferencyjnym, którego infrastruktura pozwala na organizację różnej wielkości spotkań i konferencji. 

Rabaty:

  • 10 %* na usługi noclegu ze śniadaniem
  • 10 %* na usługi gastronomi w restauracji Magnolia

 *z wyłączeniem cen specjalnych i promocyjnych