Hotel Natura Residence**** Business&SPA, położony na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, jest komfortowym obiektem stworzonym w zgodzie z naturą. Sąsiaduje z rezerwatem przyrody, jeziorem, lasem sosnowym. Wszystko to wpływa na swoisty mikro klimat, którego nie można doświadczyć w żadnym innym miejscu.
Dla miłośników aktywnego wypoczynku w pobliżu hotelu przygotowaliśmy szlaki turystyczne. Zimą idealnie nadają się na narty biegowe, a od wiosny do jesieni można po nich spacerować, biegać, jeździć na rowerze oraz trenować Nordic Walking.
Zaledwie 30 minut jazdy samochodem znajdują się Katowice. O 15 minut oddalone jest lotnisko Pyrzowice, 20 minut do autostrady A1 i 5 minut do trasy Katowice-Warszawa.
Hotel Natura Residence**** Business&SPA łączy to co najlepsze – naturę z wysmakowaną elegancją, prostotę z ekstrawagancją, zabawę ze spokojem. Swoim kształtem, kolorystyką oraz dzięki materiałom wykończeniowym doskonale komponuje się z otoczeniem.
Hotel Natura Residence**** Business&SPA oferuje swoim Gościom 40 komfortowo wyposażonych pokoi.
Z wielką dbałością dobrana kolorystyka i elementy wystroju pokoi zapewnią komfortowy pobyt. Każdy pokój dostosowany jest do potrzeb i oczekiwań Gości.

RABATY:
• 10 % - na usługi hotelowe (zakwaterowanie)
• 10 % - na  usługi gastronomiczne
• 10% - na usługi kosmetyczne