Do tej pory tego typu ośrodki powstawały głównie w Austrii, Francji, Hiszpanii czy Afryce południowej ? regionach z kulturą winiarską. Do najbardziej znanych w Europie zalicza się Caudalie Vinotherapie SPA w hotelu Les Sources de Caudalie w Boredox. Jedynym reprezentantem Polski w tym ekskluzywnym towarzystwie jest hotel Głęboczek. Vine Resort & SPA.

W sercu Pojezierza Brodnickiego położony jest cztero gwiazdkowy hotel Głęboczek. Vine Resort & Spa. To symbioza natury i architektury wyrażona w detalach. Otoczenie lasów i jezior gwarantuje ciszę, świeże powietrze i niepowtarzalny klimat.

W hotelu znajdą Państwo wnętrza o najwyższym standardzie, w których został zachowany specyficzny klimat tego urokliwego miejsca. Urządzone ze smakiem klimatyzowane apartamenty i pokoje spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości. Projekt wnętrz oparty jest na prostej zasadzie łączenia regionalnego charakteru otoczenia obiektu z nowoczesnym designem, współczesnej architektury. Proste, ciepłe materiały wykończeniowe, surowe drewno, kamień i len użyte są w oparciu o nowoczesne formy takie jak szkło czy nowoczesne akcesoria i oświetlenie.

Centralnym punktem SPA w Głęboczku jest winnica SPA, gdzie zabiegi są wykonywane kosmetykami stworzonymi ze składników pochodzących z winorośli, Łaźnie Brodnickie oraz pierwsza w Polsce Alfasfera.

W swojej ofercie posiadamy kuchnie typu FUSION łączymy menu tradycyjne z menu SPA-kuchnia śródziemnomorska. Ważnym miejscem hotelu jest Piwnica Win Głęboczek. Hotel otoczony jest 1 hektarową winnicą.

RABATY:

  • 10%- na zabiegi SPA
  • 20%- na nocleg