W odległości zaledwie 130 kilometrów od Warszawy można doświadczyć fantastycznej przygody zatrzymując się w luksusowym hotelu SPA Król Kazimierz**** w Kazimierzu Dolnym. Hotel jest unikalnym połączeniem nowoczesności i tradycji. Jedną z części hotelu stanowi XVII-wieczny spichlerz zbożowy. Przy budowie wykorzystano też charakterystyczny dla Kazimierza i okolic kamień, zwany opoką. W obiekcie nie brak także odwołań do motywu podróży - bo to one właśnie sprowadzają głównie naszych Gości.

Duże SPA z basenami i saunami, kilka gabinetów z wyrafinowanymi zabiegami, profesjonalizm personelu oraz przestronna restauracja z doskonałą regionalną i międzynarodową kuchnią to ogromne atuty hotelu. Aby urozmaicić podróże kulinarne, szef kuchni wskrzesza także zapomniane dania, zaskakujące niekonwencjonalnym smakiem.

Swoją wyjątkową ofertę Hotel Król Kazimierz kieruje głównie do par i rodzin z dziećmi, zapewniając im relaks i zabawę, wspólne przeżywanie ceremonii zabiegowych, intymność i niczym nie zakłócony odpoczynek.

Wyjątkowość Kazimierza opiera się na tradycji bohemy malarskiej, literackiej i twórczej. Na Gości czeka oferta kulturalna miasta słynącego ze swoich związków ze sztuką, imprezy plenerowe, oraz eventy, które hotel chętnie zorganizuje na życzenie klientów.

Rabaty:

  • 15% rabatu  za rezerwacje noclegów
  • 15 % rabatu oraz usług gastronomicznych (z wyłączeniem alkoholu)

Rabat dotyczy cen za rezerwacje noclegów oraz usług gastronomicznych (z wyłączeniem alkoholi) oferowanych na stronie internetowej www.krolkazimierz.pl . Warunkiem jest rezerwacja i zakup usług poprzez stronę internetową hotelu lub w recepcji oraz przekazanie najpóźniej podczas rezerwacji informacji o udziale w programie i należnych z tego tytułu rabatach. Promocja nie dotyczy pakietów pobytowych, weekendów świątecznych i ofert specjalnych oraz nie łączy się z pozostałymi rabatami.