Hotel Kryształ **** Conference & Spa w Szklarskiej Porębie zaprasza w swoje progi.

Hotel zlokalizowany jest w samym sercu tej malowniczej, górskiej miejscowość. Zaprasza do komfortowo urządzonych pokoi klasy standard, deluxe oraz dwóch apartamentów, w których Goście mogą w pełni wypocząć od otacząjącego ich, na co dzień zgiełku.

Hotel Kryształ **** Conference & Spa to także świetna kuchnia.  Doświadczenie oraz finezja hotelowych kucharzy sprawi, iż pobyt będzie jeszcze bardziej urozmaicony.

Po dniu pełnym wrażeń hotel zaprasza do centrum spa & wellness. Do dyspozycji swoich Gości oddaje basen z atrakcjami, jacuzzi oraz trzy sauny. Są to miejsca gdzie można w pełni zregenerować swoje siły. W centrum odnowy biologicznej, dzięki szerokiej ofercie zabiegów wykwalifikowani specjaliści zadbają o doskonały wygląd i samopoczucie.

Piwnice Hotelu kryją przestronny pub stworzony w modernistycznym stylu, gdzie Goście mogą zagrać w bowling oraz bilard lub po prostu oddać się zabawie w doborowym towarzystwie, próbując wyśmienitych napojów serwowanych przez hotelowych barmanów.

Hotel Kryształ **** Conference & Spa w Szklarskiej Porębie posiada trzy w pełni klimatyzowane sale konferencyjne. W zależności od ułożenia mogą one pomieścić od 20 do 120 osób. Wszystkie sale posiadają niezbędny sprzęt konferencyjny.

Rabaty*:

  • 10 % na nocleg ze śniadaniem,
  • 10 % na zabiegi SPA.

 

*Rabat nie obowiązuje przy płatności kartą Diners Club.