Hotel Kudowa jest położony w centrum Kudowy Zdroju, miejscowości turystycznej o ponad 250-letniej tradycji. Wewnątrz znajdują się 62 luksusowe pokoje (w tym pokoje typu superior i apartamenty). W każdym pokoju do dyspozycji jest minibar, telefon, telewizor, sejf, łącze internetowe oraz podgrzewacz do ręczników. Jako pierwszy hotel na terenie Ziemi Kłodzkiej posiada wszystkie pokoje wyposażone w klimatyzację. Część pokoi posiada balkony z widokiem na pobliskie Góry Stołowe oraz panoramę Kudowy.

Goście Hotelu zapraszani są do mieszczącej się na parterze restauracji „Moniuszko”, w menu której znajduje się szeroki wybór dań, w tym inspirowanych kuchnią śródziemnomorską. Bacardi Lobby Bar z szerokim wyborem ekskluzywnych drinków, wyposażony w telewizor plazmowy, zaprasza w godzinach popołudniowych. Latem można odpoczywać na hotelowym tarasie, na spotkania firmowe i imprezy integracyjne odpowiednim miejscem jest obszerna chata grillowa.

Do dyspozycji gości jest Centrum Zdrowia i Urody SPA, w którym można skorzystać z licznych zabiegów pielęgnacyjnych, masaży, z zakresu fizjo- i hydroterapii. Dostępne są także jacuzzi i kompleks saun.


Rabaty:

  • 10% noclegi ze śniadaniem
  • 10% usługi w SPA
  • 10% restauracja Moniuszko