Hotel Kudowa jest położony w centrum Kudowy Zdroju, miejscowości turystycznej o ponad 250-letniej tradycji. Hotel posiada 62 komfortowe pokoje (w tym pokoje typu superior i apartamenty). W każdym pokoju do dyspozycji jest chłodziarka, telefon, telewizor, sejf, w łazience suszarka do włosów i podgrzewacz do ręczników. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację. Część pokoi posiada balkony z widokiem na pobliskie Góry Stołowe oraz panoramę Kudowy.

Goście Hotelu zapraszani są do mieszczącej się na parterze restauracji. W Lobby Bar czeka na Gości obszerna gama drinków i koktajli. Wiosną i latem można odpoczywać na hotelowym tarasie przy restauracji, na spotkania firmowe i imprezy integracyjne z kolei odpowiednim miejscem jest obszerna chata grillowa. Centrum konferencyjne składa się z 3 sal, w pełni wyposażonych z których największa może pomieścić 200 osób, natomiast hotelowy parking pomieścić aż 80 samochodów. Do dyspozycji Gości jest hotelowe SPA, w którym można skorzystać z licznych zabiegów pielęgnacyjnych, kosmetycznych, masaży oraz zakresu fizjo- i hydroterapii.

Największym atutem hotelu jest kryty basen o długości 13 m ze Strefą Relaksu z jacuzzi, kompleksem saun i urządzeniami stacjonarnymi. Dla dzieci przygotowano pokój zabaw oraz niewielki plac zabaw na obszernej zielonej posesji hotelu.


Rabaty:

  • 10% na noclegi ze śniadaniem
  • 10% na noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją
  •   5% od pakietów pobytowych