Łeba to niewielki kurort, którego położenie o każdej porze roku doskonale motywuje do spędzenia czasu aktywnie. Nie bez powodu nazywana jest miastem żywiołów, na co w pierwszej kolejności wskazuje urok Morza Bałtyckiego, Jezior Sarbsko i Łebsko, licznych lasów oraz pobliskiego Słowińskiego Parku Narodowego. Łeba Hotel & Spa*** znajduje się w centrum tej wyjątkowej atmosfery!

Pierwszym atutem Łeba Hotel & Spa*** sprzyjającym aktywności jest jego lokalizacja. Pobliska szeroka piaszczysta plaża, niespełna 200 m od hotelu, zachęci Cię do aktywnych spacerów i treningów przez cały dzień. Malownicze trasy pieszo-rowerowe w okolicznych lasach Rezerwatu Mierzeja Sarbska otulających hotel, skuszą swoją naturalną, nieskalaną urodą i zainspirują do niezapomnianych wycieczek.

W leniwe dni zapraszamy Ciebie do skorzystania z relaksacyjnej oferty Centrum SPA w zupełnie nowej odsłonie! Posiadamy bogatą propozycje zabiegów wykonywanych na bazie produktów znanej POLSKIEJ MARKI AA Prestige Institute. Odprężającym dopełnieniem Twojego wypoczynku będą odwiedziny hotelowego kompleksu basenowego, w skład którego wchodzą: 17 - metrowy basen, hydromasaż, bicze wodne, sauna fińska, łaźnia parowa, a także sauna na podczerwień.

Szef Kuchni zadba o odpowiednią dietę sprzyjającą aktywnemu wypoczynkowi i kondycji Twojego zdrowia. Skomponuje dla Ciebie dania sezonowe z wykorzystaniem świeżych owoców i warzyw  oraz świeżych ryb. Lekkie, zdrowe i pełne odżywczych wartości posiłki z całą pewnością uprzyjemnią odpoczynek nad morzem przez cały rok.

Komfortowa multimedialna i wielofunkcyjna sala konferencyjna, z możliwością podzielenia jej na 3 odrębne sale zróżnicowane pod względem wielkości, doskonale przystosowane na przyjęcia małych, średnich i dużych grup Gości, w pełni wyposażone w sprzęt techniczny i dostęp do Internetu.

Rabaty:
10% rabatu za rezerwacje noclegu
10% rabatu za usługi gastronomiczne

Kod promocyjny do rezerwacji internetowej lub podania w recepcji: PKOBP

Rabat dotyczy cen za rezerwacje noclegów oraz usług gastronomicznych (z wyłączeniem alkoholi) oferowanych na stronie internetowej www.hotelleba.com.pl . Warunkiem jest rezerwacja i zakup usług poprzez stronę internetową hotelu lub w recepcji oraz przekazanie najpóźniej podczas rezerwacji informacji o udziale w programie i należnych z tego tytułu rabatach. Promocja nie dotyczy pakietów pobytowych, weekendów świątecznych i ofert specjalnych oraz nie łączy się z pozostałymi rabatami.