Stylowy Hotel Masuria położony jest w urokliwym miejscu, wśród lasów, bezpośrednio nad jeziorem, 25 kilomentrów od Olsztyna i Ostródy.

Urokliwy brzeg jeziora Isąg, prywatna plaża i nastrojowe molo sprawiają, że nasi Goście mają możliwość odpoczynku od codziennego gwaru miasta.

Hotel dysponuje 162 miejscami całorocznymi w eleganckich i przytulnych pokojach oraz apartamentach, restauracją z atrakcyjnym i urozmaiconym menu, a także klubem nocnym. Bogata infrastruktura dodatkowo zapewnia prawdziwy wypoczynek, a składa się na nią: basen, kręgielnia, bilard, kort tenisowy, boisko do siatkówki plażowej i wreszcie Centrum SPA z częścią fitness i gabinetem kosmetycznym.

Hotel Masuria to idealne miejsce zarówno na organizację konferencji, ciekawych imprez integracyjnych jak i dla osób chcących zrelaksować się i zregenerować siły z dala od zgiełku miasta. Przestronne sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem i profesjonalnym zapleczem gastronomicznym gwarantują profesjonalną obsługę szkoleń i bankietów.

Restauracja z widokiem na malownicze jezioro Isąg pomieści 120 osób. Do dyspozycji Gości jest również przestronny taras. Szef kuchni proponuje dania będące esencją tradycyjnej, mazurskiej kuchni, łączące smakowe i ekologiczne walory lokalnych produktów z motywami współczesnymi zaczerpniętymi ze stołów świata.

Rabaty:

  • 15 % rabatu za rezerwację noclegów
  • 15 %rabatu za usługi gastronomiczne (z wyłączeniem alkoholi)

Rabat dotyczy cen za rezerwacje noclegów oraz usług gastronomicznych (z wyłączeniem alkoholi) oferowanych na stronie internetowej www.hotelmasuria.pl. Warunkiem jest rezerwacja i zakup usług poprzez stronę internetową hotelu lub w recepcji oraz przekazanie najpóźniej podczas rezerwacji informacji o udziale w programie i należnych z tego tytułu rabatach. Promocja nie dotyczy pakietów pobytowych, weekendów świątecznych i ofert specjalnych oraz nie łączy się z pozostałymi rabatami.