IBB Grand Hotel Lublinianka, mieści się w ponad stuletniej historycznej kamienicy będącej zabytkiem i perełką architektoniczną regionu. Operatorem IBB Grand Hotelu Lublinianka jest hiszpańska sieć IBB Hotels.

Wnętrze Lublinianki zaprojektowano w klasycznym i eleganckim stylu, sprzyjającym efektywnej pracy i wypoczynkowi. Wewnątrz znajdują się 72 przestronne i klimatyzowane pokoje. Ich wyposażenie stanowią wygodne łóżka i komfortowe meble, telewizja satelitarna, minibar, telefon oraz szybkie łącze internetowe, a także łazienki wykładane naturalnym marmurem z ogrzewaniem podłogowym, prysznicem lub wanną. Goście mogą korzystać z oryginalnej łaźni tureckiej, sauny oraz zabiegów i masaży w orientalnym Shirin Spa (www.shirinspa.pl).

Restauracja hotelowa BelEtage jest jednym z najbardziej reprezentacyjnych i prestiżowych miejsc w Lublinie. Oferuje dania wywodzące się z kuchni całego świata, sezonowe specjały i potrawy regionalne.

W hotelu organizowane są przyjęcia weselne, bankiety, imprezy okolicznościowe oraz spotkania biznesowe. Lublinianka posiada kompleksowo i nowocześnie wyposażone zaplecze konferencyjne. Trzy sale o zróżnicowanej wielkości są doskonałym miejscem przystosowanym do różnego rodzaju spotkań - od kameralnych spotkań rekrutacyjnych, przez prezentacje, szkolenia, konferencje po międzynarodowe sympozja.

Atrakcyjne położenie hotelu - w samym centrum miasta - daje możliwość korzystania z bogatej oferty kulturalnej Lublina, a także sprzyja spacerom po uroczym Deptaku i malowniczym Starym Mieście.

Adres:

  • ul. Krakowskie Przedmieście 56
    20-002, Lublin
    tel.: +48 81 44 66 100

Rabaty:

  • 20% na usługi nocglegowe
  • 10% na gastronomię