Jelenia Struga SPA RESORT**** to CUDna wySPA Karkonoszy, gdzie mogą Państwo przeżyć niezapomniane chwile, odnaleźć spokój, radość życia i wyjechać pełni energii. Jest to oaza spokoju położona z dala od miejskiego zgiełku, w sercu Karkonoszy pośród dziewiczych lasów, gdzie czyste powietrze i zdrowa woda łączą się z osiągnięciami najnowszej medycyny.

Jelenia Struga SPA Resort to przede wszystkim pierwsze na naszym rynku SPA & Wellness All Inclusive PLUS. Rezerwujący nocleg goście otrzymują 3 godziny zabiegów SPA & Wellness wliczone w cenę pobytu. Wybierając zabiegi spośród 99 dostępnych w ofercie, sami zostaną kreatorami własnego programu odnowy, relaksu i piękności. Dopasowując ofertę SPA & Wellness do własnych preferencji i oczekiwań, goście odbędą uzdrawiającą i relaksującą drogę przez oczyszczanie i odnowę, aż do pielęgnacji.

Jelena Struga SPA Resort oferuje gościom skorzystanie z dobrodziejstw jedynego w Polsce i jednego z pięciu na świecie Podziemnego Inhalatorium Radonowego. Dodatkowym atutem jest unikalna terapia radonowa skojarzona z aquatermokinezyterapią - ćwiczeniami w wodzie basenu z przeciwprądem, widokiem na podwodą recepcję i wieloma innymi atrakcjami.

Klienci Programu AURUM i PLATINIUM mogą uzyskać 10% rabatu na usługi oferowane w hotelu.