W centrum Polski, na zboczach najstarszych gór Europy można doświadczyć fantastycznej przygody zatrzymując się w jedynym luksusowym hotelu SPA w województwie świętokrzyskim.

Otoczony lasem i łąkami hotel wyróżnia modernistyczna architektura, ciekawe położenie z pięknymi widokami na okolicę  i szeroka oferta usługowa realizowana w wyjątkowo zaaranżowanych wnętrzach..

Gości zachwyca duża powierzchnia SPA z basenami i saunami, kilkanaście gabinetów z zaskakującymi zabiegami, kosmiczna restauracja z doskonałą polską kuchnią i profesjonalizm personelu.

Swoją wyjątkową ofertę Hotel Odyssey kieruje głównie do par zapewniając im wspólne przeżywanie ceremonii zabiegowych, intymność, doskonały relaks i zabawę.

Na Gości czekają liczne osobliwości i atrakcje turystyczne Gor Świętokrzyskich, oferta kulturalna pobliskiego miasta, imprezy plenerowe, eventy, które hotel chętnie zorganizuje na życzenie klientów.

Rabat: 5% rabat dotyczy cen za rezerwacje noclegów oraz pakietów pobytowych oferowanych na stronie internetowej www.hotelodyssey.pl . Warunkiem jest rezerwacja i zakup usług poprzez stronę internetową hotelu lub w recepcji oraz przekazanie najpóźniej podczas rezerwacji informacji o udziale w programie i należytych z tego tytułu rabatach. Promocja nie dotyczy weekendów świątecznych oraz okresów dużych imprez targowych (Plastpol, Autostrada, MSPO, Metal)