Nowy Park Hotel Diament Zabrze**** to miejsce, w którym połączyliśmy najwyższe standardy komfortu z otoczeniem sprzyjającym aktywnemu spędzaniu wolnego czasu. Doskonale wyposażone pokoje i zaawansowane zaplecze biznesowe dzieli jedynie kilka kroków od tarasu wypoczynkowego, na którym po ciężkim dniu pracy można zrelaksować się w otoczeniu drzewek oliwnych i winorośli.

Kompleks hotelowo-konferencyjny zlokalizowany jest w pobliżu dwóch parków, jedynie 200m od zabytkowej kopalni Guido i 3 km od Domu Muzyki i Tańca, tuż obok kluczowych szlaków komunikacyjnych. Dzięki doskonałemu położeniu, od centrum Katowic czy Gliwic dzieli nas niewiele ponad 10 minut, a do najbliższego portu lotniczego Katowice – Pyrzowice można dotrzeć w niespełna 30 minut.

W nowym obiekcie goście mają do swojej dyspozycji 74 klimatyzowane pokoje, wśród których możemy wyróżnić pokoje typu business o podwyższonym standardzie oraz apartamenty. W skład standardowego wyposażenia każdego z pokoi wchodzą:

  • Telewizor LCD z szerokim wyborem kanałów,
  • Wygodne biurko do pracy,
  • Zestaw wypoczynkowy,
  • Przestronna łazienka,
  • Kawa, herbata oraz woda mineralna,
  • Bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Hotel jest integralną częścią kompleksu konferencyjnego, dzięki czemu goście mogą korzystać z  3 sal restauracyjnych, baru, a także nowoczesnego zaplecza konferencyjnego dla 700 osób.  Dysponujące sześcioma salami o zróżnicowanej powierzchni, barem i salą do wideokonferencji centrum konferencyjne jest miejscem umożliwiającym przeprowadzanie spotkań na najwyższym poziomie.
Nasz fitness room wyposażony jest w niezbędny sprzęt do treningu siłowego i kondycyjnego. Dzięki położeniu w pobliżu dwóch parków korzystać można z trasy do biegania i Nordinc Walking. Zapytaj o nie na recepcji i szlifuj formę także na wyjeździe.

Hotel oferuje możliwość wynajmu samochodu.

Rabat: 10% rabatu od ceny dnia ze śniadaniem.
Przy rezerwacji on-line i telefonicznej należy podać hasło PKORABAT