Sheraton Sopot Hotel, Conference Center & Spa***** położony przy sopockiej plaży tuż obok słynnego, najdłuższego molo w Europie oferuje 189 pokoi, bary, restauracje, najnowocześniejsze centrum konferencyjne i Spa.

The Spa at Sheraton Sopot
Jak większość rzeczy cennych i pięknych tak kultura SPA w Sopocie dojrzewała od roku 1823, kiedy to odkryto uzdrawiająca moc naturalnych wód mineralnych wypływa ze źródła Św. Wojciecha. SPA w Sheraton Sopot, położone jest na wprost morza łączy wiedze stuleci, naturalna moc uzdrawiania, nowoczesny wystrój wnętrz i utalentowany personel, którego zadaniem jest pozostawienie niezapomnianych wrażeń.

Ideą Sheraton Sopot Spa jest holistyczne podejście do życia i zdrowia. Pomagamy naszym Gościom odzyskać równowagę ciała, ducha i umysłu oraz chcemy im uświadomić jak ważne są odpoczynek i regeneracja. Zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało gwarantują odnowę biologiczną, a masaże - relaks całego ciała. Rozszerzeniem podstawowej oferty są zabiegi z zakresu kosmetyki profesjonalnej, czyli zaawansowany poziom pielęgnacji z pogranicza medycyny estetycznej.

RABAT:

10% na zabiegi SPA