Villa Mauritius- La Gaulette 109, to ekskluzywny pensjonat położony na jednej z najbardziej malowniczych wysp archipelagu Maskarenów, usytuowanego w południowo-zachodniej części Oceanu Indyjskiego - Mauritiusie. Stylowo wykończony, w pełni wyposażony, otoczony dwoma basenami oraz tarasem wypoczynkowym, jest doskonałym miejscem na spędzenie urlopu, organizację ślubu czy chociażby ucieczkę od codzienności. 

Wyjątkowość Villi Mauritius to przede wszystkim jej usytuowanie w samym centrum wsi La Gaulette, (znajdującej się na terenie UNESCO), z dala od zgiełku turystycznego. Dzięki temu goście mają niecodzienną możliwość poznania niezwykle barwnej kultury, kuchni i zwyczajów tutejszej społeczności, niemalże stając się jej częścią. Jednocześnie jedynie 6 minut spacerem dzieli ich od przepięknie usytuowanej, wręcz niebiańskiej plaży.  Villa otoczona jest niezwykłymi krajobrazami, zniewalającymi plażami, pokrytymi białym piaskiem oraz krystalicznymi lagunami. Całą wyspę okala świetnie zachowana rafa koralowa, dzięki czemu panują tu fantastyczne warunki do nurkowania. Poza tym jest to doskonałe miejsce dla fanów windsurfingu, kitesurfingu, żeglowania, wędkowania oraz gry w golfa.

Wyspa dostarcza również niesamowitych atrakcji miłośnikom wspinaczki górskiej oraz trekkingu. W południowo-wschodniej jej części znajduje się pasmo górskie Riviere Noire z najwyższym szczytem Mauritiusa - Piton de la Riviere Noire (826 m n.p.m.).

La Gaulette 109 została zbudowana w 2010 roku na skraju tropikalnej dżungli, u zbocza góry z widokiem na lazur Oceanu Indyjskiego. Luksusowa Villa oferuje niezapomniane wakacje w sercu rajskiej wyspy Mauritius, a dokładnie w jej południowo-zachodniej części, w odległości około 60 km od lotniska, około 45 km od stolicy Port Louis, co pozwala na dogodny i szybki transport. Lokalizacja Villi w miejscowości La Gaulette gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę oraz zapewnia prywatność i spokój.

Rabat: 10%

Rezerwacje przez stronę:www.villamauritius.eu lub telefonicznie: +48 664418724