Vincent - Sztuka Wypoczynku w Kazimierzu Dolnym, to idealne miejsce dla osób ceniących komfort, spokój i dobre jedzenie.

To wyjątkowe miejsce usytuowane w samym sercu Kazimierza Dolnego (ul. Krakowska 11), zaledwie 150 m od Rynku Głównego. Dom położony na skarpie otoczony jest wspaniałym ogrodem z basenem.

Vincent - Sztuka Wypoczynku  posiada 15 pokoi gościnnych z miejscem dla 33 osób w pokojach dwu i trzy osobowych, indywidualnie zaprojektowanych o najwyższym standardzie. Posiada wyjątkowe pokoje gościnne z widokami na Rynek, Farę, Wisłę. W ogrodzie znajduje się boisko do gry w Boulles oraz basen.

Wyposażenie pokoju to wysokiej jakości pościel, bawełniane ręczniki, ekskluzywne kosmetyki do kąpieli, suszarka do włosów, sejf, LED TV, kanały satelitarne, bezprzewodowe łącze internetowe, woda mineralna, wanna lub prysznic, część pokoi balkon lub taras, klimatyzacja / ogrzewanie.

Na parterze budynku znajduje się Restauracja Kuchnia i Wino, do której Gości zaprasza się na kulinarną ucztę z polską kuchnią i regionalnym menu w nowoczesnym wydaniu, przygotowanym przez najlepszego polskiego Szefa Kuchni i zdobywcy 1* Michelin - Wojciecha Modesta Amaro.

W restauracji można również delektować się bogatą propozycją win z piwnicy Marka Kondrata.

Nasza kuchnia skupia się na najlepszych regionalnych polskich potrawach wyłącznie z najświeższych składników, jest wolna od konserwatów i dodatków. Posiłkom towarzyszą wyborne wina Marka Kondrata, którymi można się delektować w eleganckich wnętrzach, na świeżym powietrzu lub przy basenie.

Restauracja Kuchnia i Wino sprzyja rodzicom, ponieważ dzieci do lat 3 nie płacą za posiłki.