Restauracja 99 założona została w 1997 roku, a już dwa lata później, umieszczona, jako jedyna spośród restauracji z Europy Środkowo - Wschodniej, w rankingu organizowanym przez Wall Street Journal, wśród dziesięciu najmodniejszych restauracji w Europie.

Restauracja była wielokrotnie nagradzana m.in. za najlepszą kuchnię międzynarodową. Nadal zachwyca podniebienia odwiedzających ją od 15 lat gości. Kucharze z 99 dbają o każdy szczegół serwowanych potraw nowoczesnej kuchni polskiej, z elementami kuchni międzynarodowej. Wybrane dania bazują na produktach z ekologicznych hodowli i upraw.

Restauracja zlokalizowana jest w samym centrum Warszawy, w budynku Atrium Plaza z możliwością skorzystania z podziemnego, strzeżonego parkingu.

Serwuje śniadania, lunche i kolacje. Lokal mieści ponad 200 osób, z czego 120 to miejsca przy stolikach, 60 przy barze i 40 na tarasie. Dzięki podziałowi na dwie strefy: restauracyjną i barową, w przestronnej sali można organizować zarówno spotkania biznesowe, imprezy firmowe, przyjęcia okolicznościowe (urodziny, przyjęcia ślubne, komunie) jak i wieczory ze znajomymi.

Do dyspozycji gości 99 udostępnia: rzutnik, duży ekran, dwa telewizory LCD, profesjonalny system nagłaśniający oraz WIFI.

Personel restauracji posługuje się językiem angielskim w stopniu zaawansowanym.

Rabaty:

  • 5% od poniedziałku do piątku do 10 osób
  • 10% w sobotę i niedzielę