Firma dekanter.pl oferuje szeroką gamę win sprowadzanych z całego świata i zapewnia Klientom doradztwo w ich doborze dla potrzeb m.in. imprez okolicznościowych, wyjazdów integracyjnych, jak również przygotowuje atrakcyjne zestawy upominkowe w oryginalnych opakowaniach. Ofertę firmy uzupełniają efektowne profesjonalne kieliszki do wina, duży wybór cygar, ekskluzywne produkty spożywcze i wiele innych produktów bazujących na indywidualnych potrzebach Klienta.

Firma dekanter.pl organizuje także degustacje i szkolenia odbywające się zarówno w biurach, w restauracjach, jak i w mieszkaniach osób prywatnych a także zajmuje się także doradztwem dla sektora gastronomicznego. Klienci Programu AURUM i PLATINIUM przy zakupie produktów oferowanych przez dekanter.pl w własnej sieci handlowej, uzyskują:

  • 5% rabatu od ceny zawartej w ogólnej ofercie;
  • 10% rabatu od ceny zawartej w ogólnej ofercie, jeżeli wartość zakupionych jednorazowo towarów osiągnie wysokość 500,00 zł lub więcej,W odniesieniu do stałych Klientów, którzy dokonali zakupów produktów w sieci handlowej dekanter.pl za łączną kwotę 1.500,00 zł, firma gwarantuje rabat w wysokości 10%.