Ce-Ce Beauty Clinic to największe w Warszawie Spa, które powstało by wyjść naprzeciw oczekiwaniom oraz potrzebom miłośników przyjemności czerpanej z harmonii ducha i ciała.

Salon znajdujący się w prestiżowej lokalizacji Belvedere Residence, posiada 1000 metrów kwadratowych powierzchni wysublimowanego luksusu, pozwalającego odpocząć w 30 przestronnych gabinetach pod opieką profesjonalistów.

W Ce-Ce Beauty Clinic można znaleźć odprężenie po ciężkiej pracy, ukojenie po silnym stresie, problemy z pogranicza zdrowia i urody zostaną skutecznie rozwiązane, a wszystko to w luksusowej przestrzeni relaksu pod okiem uznanych specjalistów i lekarzy.

Polecamy kompleksową ofertę zabiegów zarówno dla kobiet jak i mężczyzn oraz profesjonalny sprzęt Hi-Tec min. Laser diodowy LightSheer™, o mocy 100J, który i bezpiecznie, szybko i trwale usuwa włosy, nie powodując uszkodzeń skóry, a także Zaffiro- super lifting skóry, który błyskawicznie ujędrnia skórę i usuwa zmarszczki.

Ce-Ce to nie tylko Day Spa, to także miejsce spotkań, organizacji eventów służbowych i prywatnych, rodzaj klubu dla kobiet. Warsztaty i szkolenia z zakresu stylizacji i wizerunku, pomogą każdej kobiecie poczuć się dobrze, we własnym ciele, w atmosferze dobrej zabawy.

Wierzymy, że poznawanie własnego ciała i duszy, w gronie doświadczonych specjalistów, pozwoli wszystkim dostrzec piękno i siłę drzemiące w każdym z nas.

Rabat: 10 %  (z wyjątkiem zabiegów medycyny estetycznej, Zaffiro i depilacji laserowej)