Klinika Dr Beata Dethloff to nowoczesne centrum anti-aging, które oferuje holistyczną opiekę w zakresie medycyny i ginekologii estetycznej, laseroterapii, dermatologii, kosmetologii, SPA, trychologii i dietetyki oraz testów genetycznych. Klinika mieści się w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Nowogrodzkiej 21.

Misją kliniki jest holistyczne podejście do pacjenta. Działania ukierunkowane są przede wszystkim dla dobra pacjenta poprzez stosowanie skutecznych i bezpiecznych planów leczenia oraz najnowszych światowych technologii. Wykwalifikowani specjaliści gwarantują wysoką jakość w dbałości o pacjenta.

Dr n. med. Beata Dethloff jest cenionym lekarzem medycyny estetycznej, doktorem endykronologii, specjalistą II stopnia chorób wewnętrznych. Jej głównym obszarem zainteresowania i programem wdrożonym w klinice jest Medycyna Anti-Aging. W swojej pracy skupiona jest na zatrzymaniu, a nawet odwróceniu procesu starzenia pacjentów. Osiąga w tym spektakularne efekty. Swoje doświadczenie buduje na wieloletniej praktyce, poczuciu estetyki, licznych szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej oraz edukacji w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging.

"Moim celem jest spowolnienie procesu starzenia. Wiem, że czas może być naszym sprzymierzeńcem, gdyż daje możliwości, których medycyna wcześniej nie znała. Stosujemy najnowsze światowe technologie w naszej Klinice” - mówi dr n. med. Beata Dethloff. Zabiegi Kliniki są realizowane zawsze w odpowiedzi na indywidualne potrzeby pacjentów - w oparciu o ich historię, aktualny wygląd i tryb życia. Dzięki temu po wizycie w Klinice wyglądają jak w czasie swojej młodości, promiennie, naturalnie.

 

RABATY:

  • 10 % na zabiegi medycyny estetycznej