Yasumi to ogólnopolska sieć gabinetów kosmetycznych, która swą działalność rozpoczęła 10 lat temu. W ciągu tych lat zdobyła cenne doświadczenia i  uznanie wśród klientów, które sprawiło, iż marka Yasumi jest jedną z najbardziej znanych firm na terenie całej Polski.

Instytut Zdrowia i Urody Yasumi został stworzony z myślą o osobach, które cenią sobie piękny wygląd i dobre samopoczucie. To między innymi dlatego w  Instytucie Yasumi szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, w których skutecznie dba się o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów. Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno – aromatyczną. W tym celu do dyspozycji Klientów oddane zostały wnętrza o unikalnym charakterze, w których wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie pomoże dobrać indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są wyłącznie przy użyciu najwyższej jakości produktów kosmetycznych firmy Yasumi.

RABATY:


• 20%  na wszystkie zabiegi z wyłączeniem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i makijażu permanentnego oraz zabiegów objętych promocją wewnętrzną.  Rabat obowiązuje jeżeli wartość zakupionych usług osiągnie min 150 zł.

Dodatkowe informacje:
www: www.legnica.yasumi.pl