Czy wiesz, że zarówno karty debetowe do rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (płaskie oraz wypukłe), jak i kredytowe PKO Banku Polskiego umożliwiają płacenie za zakupy w sieci?

Więcej korzyści - pełna wygoda

  • nie tracisz czasu na stanie w kolejkach
  • kupujesz komfortowo – spokojnie porównujesz oferty wielu sklepów i wybierasz najlepszy produkt w najniższej cenie
  • płacąc kartą kredytową możesz skorzystać z nieoprocentowanego kredytu do 55 dni (pod warunkiem ze spłacić całość zadłużenia w terminie spłaty). *
  • możesz również skorzystać z usługi Masterpass.

*Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 14,25%, całkowita kwota kredytu 6 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 6 450,11 zł, oprocentowanie zmienne 9%/rok, całkowity koszt kredytu 450,11 zł (w tym: opłata za obsługę karty kredytowej 60 zł, odsetki 296,51 zł, obligatoryjne ubezpieczenie na życie 93,60 zł), 12 miesięcznych rat równych po 537,51 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 18.03.2020 r. roku na reprezentatywnym przykładzie. Do obliczenia powyższych parametrów przyjęto, że limit w wysokości 6 000 zł został wykorzystany jednorazowo w całości poprzez dokonanie transakcji bezgotówkowej  (z wyłączeniem polecenia przelewu, polecenia przelewu wewnętrznego i transakcji dokonanych w punktach oznaczonych jako kasyna gry, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory) w miesiącu, w którym Klient ją otrzymał.

Karta kredytowa w usłudze „Płacę z iPKO”
Zarządzaj limitem transakcji internetowych
Usługa 3D Secure
Jak bezpiecznie robić zakupy w internecie?
Drukuj