Uwaga:

MasterCard Europe SA zmienił program MasterCard Rewards, którego jest organizatorem i nadał mu nazwę Priceless Specials. Zmieniony program, funkcjonujący dla klientów PKO Banku Polskiego odtąd jako „MasterCard Płatności z nagrodami”, obowiązuje od dnia 1 sierpnia 2016 r.

Więcej informacji mogą Państwo uzyskać na stronie organizatora Programu.

Złota karta kredytowa PKO MasterCard umożliwia korzystanie z programu „MasterCard Płatności z nagrodami” (Priceless Specials), w którym zbierają Państwo punkty za operacje u partnerów programu – 5 zł opłacone kartą kredytową to minimum 1 punkt.

Zgromadzone punkty mogą Państwo wymieniać na atrakcyjne nagrody z katalogu programu.

Dodatkowo, jako posiadacze karty mają Państwo dostęp do:

  • usług Priority Pass i IAPA , które zapewnią Państwu wstęp do prestiżowych salonów VIP na lotniskach oraz zniżki w hotelach, restauracjach i wypożyczalniach samochodów na całym świecie
  • bogatego pakietu bezpłatnych ubezpieczeń – Ubezpieczenia na szóstkę oraz Pakietu podróżnego
  • specjalnych ofert rabatowych w wielu ekskluzywnych sklepach i punktach handlowo-usługowych będących partnerami Programu Przywilejów
  • programu Buy&Smile z atrakcyjnymi ofertami i zniżkami

 

 

Przeznaczenie

Złotą kartą kredytową PKO MasterCard mogą Państwo płacić za zakupy na całym świecie. Zapewnia szybki dostęp do dodatkowych środków finansowych na dowolny cel. Jej posiadacz może korzystać z nieoprocentowanego kredytu na zakupy aż do 55 dni.

Większa wygoda – więcej możliwości

Dzięki karcie kredytowej mogą Państwo:

Dla kogo?
Oprocentowanie i opłaty za kartę
Ubezpieczenia dodatkowe
Ubezpieczenie spłaty kredytu
Usługi dodatkowe
Karta dla najbliższych
Aktywacja karty
Zarządzanie kartą 24h
Nadanie lub zmiana numeru PIN
Spłata karty
Utrata karty
Okres ważności i wznowienie karty
Rozliczenie operacji zagranicznych

Program partnerski MasterCard Płatności z nagrodami

Posiadacze złotych kart kredytowych PKO MasterCard Gold mogą wziąć udział w programie lojalnościowym Priceless Specials, który dla klientów Banku funkcjonuje pod nazwą „MasterCard Płatności z nagrodami”. Program jest organizowany przez MasterCard Europe SA.

Program „MasterCard Płatności z nagrodami” to atrakcyjni partnerzy programu z różnych kategorii zakupowych oraz wiele interesujących nagród

Zbieranie punktów

Za zakupy zrobione u partnerów programu i opłacone kartą MasterCard zbierają Państwo punkty, które można wymienić na atrakcyjne nagrody. Im większa wartość zakupów, tym więcej punktów można zdobyć.  5zł wydane u partnera programu to minimum 1 pkt. w programie. Pełna lista partnerów oraz zasady naliczania punktów za zakupy u danego partnera programu są dostępne na stronie organizatora programu www.mastercard.pl/specials

Uczestnictwo w programie

Do programu mogą przystąpić klienci, którzy już podpisali lub dopiero podpiszą umowę o wydanie i używanie złotej karty kredytowej PKO MasterCard oraz wypełnią formularz przystąpienia do programu.

Wystarczy, że skontaktują się Państwo z doradcą PKO Banku Polskiego.

Więcej informacji o programie na stronie www.mastercard.pl/specials oraz pod numerem Centrum Programu Priceless Specials (MasterCard Płatności z nagrodami):

Telefony stacjonarne: 801 055 998

Telefony komórkowe: 61 664 60 18

(opłata zgodna z taryfa operatora).

Infolinie Programu dla Klientów PKO Banku Polskiego obsługuje MasterCard.

Regulamin

Formularz przystąpienia do programu

Polityka prywatności


Nagrody

Nagrody w programie „MasterCard Płatności z nagrodami” to m.in. loty po Europie i w najdalsze zakątki świata. W kategorii "Twoje podróże" mogą Państwo wybrać jedną z wielu linii lotniczych i podróżować bez dodatkowych opłat lotniskowych.
Zebrane punkty mogą też Państwo wymieniać na wyroby ekskluzywnych marek i wyjątkowe atrakcje dostępne tyko dla uczestników programu. Nagrody zostały tak dobrane, aby każdy mógł wybrać dla siebie coś wyjątkowego.

Zamówienie karty jest proste. Aby to zrobić należy:

  1. Wypełnić wniosek u konsultanta pod numerem telefonu 0 800 302 302
  2. Podpisać umowę online w serwisie internetowym iPKO, w wybranym oddziale Banku lub za pośrednictwem kuriera
  3. Kartę otrzymają Państwo pocztą na wskazany przez siebie adres