Uwaga:

MasterCard Europe SA zmienił program MasterCard Rewards, którego jest organizatorem i nadał mu nazwę Priceless Specials. Zmieniony program, funkcjonujący dla klientów PKO Banku Polskiego odtąd jako „MasterCard Płatności z nagrodami”, obowiązuje od dnia 1 sierpnia 2016 r.

Więcej informacji mogą Państwo uzyskać na stronie organizatora Programu.

Złota karta kredytowa PKO MasterCard umożliwia korzystanie z programu „MasterCard Płatności z nagrodami” (Priceless Specials), w którym zbierają Państwo punkty za operacje u partnerów programu – 5 zł opłacone kartą kredytową to minimum 1 punkt.

Zgromadzone punkty mogą Państwo wymieniać na atrakcyjne nagrody z katalogu programu.

Dodatkowo, jako posiadacze karty mają Państwo dostęp do:

  • usług Priority Pass i IAPA , które zapewnią Państwu wstęp do prestiżowych salonów VIP na lotniskach oraz zniżki w hotelach, restauracjach i wypożyczalniach samochodów na całym świecie
  • bogatego pakietu bezpłatnych ubezpieczeń – Ubezpieczenia na szóstkę oraz Pakietu podróżnego
  • specjalnych ofert rabatowych w wielu ekskluzywnych sklepach i punktach handlowo-usługowych będących partnerami Programu Przywilejów
  • programu Buy&Smile z atrakcyjnymi ofertami i zniżkami

 Sprawdź jak czasowo zablokować kartę w sytuacji, gdy zostawisz ją w miejscu, gdzie nie masz nad nią bezpośredniej kontroli.

Przeznaczenie

Złotą kartą kredytową PKO MasterCard mogą Państwo płacić za zakupy na całym świecie. Zapewnia szybki dostęp do dodatkowych środków finansowych na dowolny cel. Jej posiadacz może korzystać z nieoprocentowanego kredytu na zakupy aż do 55 dni.

Większa wygoda – więcej możliwości

Dzięki karcie kredytowej mogą Państwo:

Dla kogo?
Oprocentowanie i opłaty za kartę
Ubezpieczenia dodatkowe
Ubezpieczenie spłaty kredytu
Usługi dodatkowe
Karta dla najbliższych
Aktywacja karty
Zarządzanie kartą 24h
Nadanie lub zmiana numeru PIN
Spłata karty
Utrata karty
Okres ważności i wznowienie karty
Rozliczenie operacji zagranicznych

Program partnerski MasterCard Płatności z nagrodami

Posiadacze złotych kart kredytowych PKO MasterCard Gold mogą wziąć udział w programie lojalnościowym Priceless Specials, który dla klientów Banku funkcjonuje pod nazwą „MasterCard Płatności z nagrodami”. Program jest organizowany przez MasterCard Europe SA.

Program „MasterCard Płatności z nagrodami” to atrakcyjni partnerzy programu z różnych kategorii zakupowych oraz wiele interesujących nagród

Zbieranie punktów

Za zakupy zrobione u partnerów programu i opłacone kartą MasterCard zbierają Państwo punkty, które można wymienić na atrakcyjne nagrody. Im większa wartość zakupów, tym więcej punktów można zdobyć.  5zł wydane u partnera programu to minimum 1 pkt. w programie. Pełna lista partnerów oraz zasady naliczania punktów za zakupy u danego partnera programu są dostępne na stronie organizatora programu www.mastercard.pl/specials

Uczestnictwo w programie

Do programu mogą przystąpić klienci, którzy już podpisali lub dopiero podpiszą umowę o wydanie i używanie złotej karty kredytowej PKO MasterCard oraz wypełnią formularz przystąpienia do programu.

Wystarczy, że skontaktują się Państwo z doradcą PKO Banku Polskiego.

Więcej informacji o programie na stronie www.mastercard.pl/specials oraz pod numerem Centrum Programu Priceless Specials (MasterCard Płatności z nagrodami):

Telefony stacjonarne: 801 055 998

Telefony komórkowe: 61 664 60 18

(opłata zgodna z taryfa operatora).

Infolinie Programu dla Klientów PKO Banku Polskiego obsługuje MasterCard.

Regulamin

Formularz przystąpienia do programu

Polityka prywatności


Nagrody

Nagrody w programie „MasterCard Płatności z nagrodami” to m.in. loty po Europie i w najdalsze zakątki świata. W kategorii "Twoje podróże" mogą Państwo wybrać jedną z wielu linii lotniczych i podróżować bez dodatkowych opłat lotniskowych.
Zebrane punkty mogą też Państwo wymieniać na wyroby ekskluzywnych marek i wyjątkowe atrakcje dostępne tyko dla uczestników programu. Nagrody zostały tak dobrane, aby każdy mógł wybrać dla siebie coś wyjątkowego.

Zamówienie karty jest proste. Aby to zrobić należy:

  1. Wypełnić wniosek u konsultanta pod numerem telefonu 0 800 302 302
  2. Podpisać umowę online w serwisie internetowym iPKO, w wybranym oddziale Banku lub za pośrednictwem kuriera
  3. Kartę otrzymają Państwo pocztą na wskazany przez siebie adres