Karta PKO Junior MasterCard z wizerunkami postaci z bajek Cartoon Network

Przedpłacona klasyczna Karta PKO Junior MasterCard z wizerunkami popularnych postaci z bajek Cartoon Network to wygodny i bezpieczny instrument płatniczy dostosowany do potrzeb i możliwości najmłodszych. Karta ta umożliwia dzieciom bezpieczne płatności bezgotówkowe i wypłaty z bankomatów. Dopełnieniem jej zalet jest atrakcyjny projekt graficzny. Młodzi Klienci mają do wyboru cztery wizerunki popularnych postaci z bajek Cartoon Network. Atomówki, Ben 10, Dexter, czy Johnny Bravo? Wybór pozostawiamy naszym Klientom!

Bezpieczeństwo

Karta PKO Junior MasterCard została przygotowana tak, aby używanie jej przez dzieci było bezpieczne. Karta może być aktywowana tylko przez rodzica, który nadaje kod PIN w Aplikacji Rodzica w serwisie internetowym iPKO.

Karta PKO Junior MasterCard zapewnia rodzicom:

  • kontrolę nad środkami na karcie i możliwość decydowania o wysokości kwoty zasilenia
  • monitorowanie stanu wykorzystania i przeznaczenia środków – rodzic ma wgląd do salda i historii rachunku karty
  • zarządzanie limitami dziennych i miesięcznych wydatków i wypłat z bankomatów
  • decydowanie o podziale środków na płatności w sklepach, w internecie i wypłaty z bankomatów
  • możliwość natychmiastowej zmiany kodu PIN, a także w sytuacji zaistnienia takiej potrzeby, zastrzeżenia karty w Aplikacji Rodzica w serwisie iPKO
  • dowolny wybór sposobu zasilenia karty – za pomocą przelewu internetowego w serwisie iPKO lub z serwisów transakcyjnych innych banków, bądź wpłaty w placówce na rachunek techniczny karty
  • możliwość zmiany użytkownika karty poprzez przypisanie jej do jednego ze swoich dzieci posiadających PKO Konto Dziecka

Klient może posiadać do 12 kart przedpłaconych PKO Junior, a do jednego rachunku karty mogą być przypisane maksymalnie trzy karty).

Karta PKO Junior MasterCard umożliwia dzieciom:

  • bezpieczne płatności bezgotówkowe i wypłaty z bankomatów w Polsce (PKO Bank Polski nie pobiera dodatkowych opłat za wypłaty z bankomatów PKO Banku Polskiego) i za granicą – o kwocie zasilenia i wysokości dziennego i miesięcznego limitu wykorzystania wypływu środków decyduje rodzic, a płatności zbliżeniowe bez użycia kodu PIN są ograniczone do kwoty 50 zł
  • podgląd stanu środków na rachunku karty w serwisie junior.pkobp.pl (o udostępnieniu dziecku tej opcji decyduje rodzic i jest ona dostępna jedynie dla dzieci posiadających PKO Konto Dziecka)

Karta PKO Junior MasterCard jest powiązana z serwisem PKO Junior. Więcej informacji znajduje się tutaj.

Zobacz pełną ofertę PKO Konto Dziecka.

Każdy klient spełniający powyższe wymagania, może zawnioskować tylko o jedną Kartę PKO Junior z wizerunkami Cartoon Network.

 

 

Dla kogo?

Karta PKO Junior MasterCard z wizerunkami postaci z bajek Cartoon Network jest dedykowana rodzicom i dzieciom poniżej 13. roku życia. Została zaprojektowana tak, aby korzystanie z niej przez najmłodszych użytkowników było jak najbardziej bezpieczne. Właścicielem karty jest rodzic, który nadzoruje użytkowanie karty przez dziecko poprzez Aplikację Rodzica w serwisie iPKO. Karta PKO Junior może być używana przez każdego Klienta PKO Banku Polskiego, posiadającego rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy oraz dostęp do usług bankowości elektronicznej (iPKO).

Zobacz pełną ofertę PKO Konto Dziecka.

Każdy klient spełniający powyższe wymagania, może zawnioskować tylko o jedną Kartę PKO Junior z wizerunkami Cartoon Network.

Aktywacja karty
Nadanie lub zmiana PIN-u
Utrata karty
Okres ważności i wykup środków
Jak zasilić kartę PKO Junior MasterCard