Naklejka zbliżeniowa PKO Junior – dwie karty w jednej

Przedpłacona Naklejka zbliżeniowa PKO Junior, wraz z dołączoną do niej kartą do płacenia w internecie (karta 2 w 1), to wygodne i bezpieczne narzędzie płatnicze dostosowane do potrzeb i możliwości najmłodszych.

Bezpieczeństwo

Naklejka zbliżeniowa PKO Junior, w  komplecie z kartą do płatności w internecie, została przygotowana tak, aby używanie jej przez dzieci było całkowicie bezpieczne. Środki wykorzystywane przy płatnościach są lokowane na oddzielnym rachunku kart. Rodzice dzięki dostępowi do rachunku kart w serwisie iPKO w Aplikacji Rodzica :

 • aktywują Naklejkę zbliżeniową wraz z kartą do transakcji internetowych,
 • nadają PIN i kontrolują stan środków na rachunku kart
 • decydują o ich uzupełnianiu,
 • mogą również zarządzać limitami dziennych i miesięcznych wydatków.

Nowoczesny i kolorowy projekt graficzny połączony z niestandardowym praktycznym rozwiązaniem, łączącym dwie karty w jednej, stanowią o wyjątkowości tego produktu. Jest pierwsza w Polsce i jedna z pierwszych tego typu kart VISA na świecie.

Naklejka zbliżeniowa PKO Junior to karta przedpłacona, która  zapewnia rodzicom:

 • kontrolę nad środkami na rachunku Naklejki i możliwość decydowania o wysokości kwoty zasilenia
 • monitorowanie stanu wykorzystania i przeznaczenia środków – rodzic ma wgląd do salda i historii rachunku Naklejki
 • możliwość natychmiastowej zmiany kodu PIN i zastrzeżenia Naklejki PKO Junior w serwisie iPKO w Aplikacji Rodzica
 • dowolny wybór sposobu zasilenia Naklejki i karty internetowej – za pomocą przelewu internetowego w serwisie iPKO (w Aplikacji Rodzica) lub z serwisów transakcyjnych innych banków, bądź wpłaty w placówce
 • możliwość zmiany użytkownika Naklejki zbliżeniowej PKO Junior.
 • Do jednego rachunku można przypisać maksymalnie 3 karty przedpłacone. Łącznie klient może posiadać 5 kart przedpłaconych przypisanych do dwóch rachunków kart, przy czym Naklejka zbliżeniowa z kartą internetową liczone są jako jedna karta (karta 2 w 1).

Naklejka zbliżeniowa PKO Junior to karta przedpłacona, która  umożliwia dzieciom:

 • bezpieczne płatności bezgotówkowe w Polsce i za granicą – o kwocie zasilenia i wysokości dziennego i miesięcznego limitu wypływu środków decyduje rodzic, a płatności zbliżeniowe bez użycia kodu PIN są ograniczone do kwoty 30 zł
 • bezpieczne transakcje internetowe
 • podgląd stanu środków na rachunku karty w serwisie junior.pkobp.pl (o udostępnieniu dziecku tej opcji decyduje rodzic)

Naklejka zbliżeniowa PKO Junior jest powiązana z ofertą PKO Junior. Więcej informacji

 

Dla kogo?

Naklejka zbliżeniowa PKO Junior to pierwsza w Polsce i jedna z pierwszych tego typu kart VISA na świecie, składająca się z naklejki do płatności zbliżeniowych oraz karty umożliwiającej transakcje w internecie.

Naklejka zbliżeniowa PKO Junior jest dedykowana rodzicom i dzieciom poniżej 13. roku życia. Została zaprojektowana tak, aby korzystanie z niej przez najmłodszych użytkowników było jak najbardziej bezpieczne. Właścicielem karty jest rodzic, który nadzoruje użytkowanie karty przez dziecko poprzez Aplikację Rodzica w serwisie iPKO. Naklejka zbliżeniowa PKO Junior może być używana przez każdego Klienta PKO Banku Polskiego, posiadającego rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy oraz dostęp do bankowości internetowej iPKO

Aktywacja karty
Nadanie lub zmiana PIN-u
Utrata karty
Okres ważności i wykup środków
Jak zasilić Naklejkę zbliżeniową PKO Junior