Lokata negocjowana to propozycja PKO Banku Polskiego skierowana głównie do Klientów korzystających z usług Bankowości Osobistej i Prywatnej. Dzięki indywidualnym warunkom otwierania lokaty oferujemy naszym Klientom atrakcyjne oprocentowanie każdorazowo negocjowane z doradcą bankowym.

Wyższy zysk:

  • możliwość negocjacji wysokości oprocentowania,
  • brak opłat za otwarcie i prowadzenie lokaty,
  • stałe oprocentowanie podczas całego okresu trwania lokaty zapewniające uzyskanie oczekiwanego poziomu rentowności ze zgromadzonych środków.

Elastyczność:

  • możliwość wyboru okresu oszczędzania od 1 dnia do 1 roku (365 dni),
  • indywidualne warunki otwierania lokaty umożliwiające wybór formy deponowania pieniędzy odpowiadającej potrzebom Klientów i ułatwiające zarządzanie płynnością.

Wygoda:

  • możliwość dokonywania transakcji przez telefon.
Przeznaczenie
Dla kogo?
Dysponowanie środkami
Okres umowy
Waluta
Minimalna wpłata
Informacje dodatkowe

Odsetki

Wypłacane bezgotówkowo - przelewem na wskazany rachunek. Klient ma możliwość zerwania umowy. Odsetki za faktyczny termin utrzymywania lokaty są ustalane indywidualnie.

Oprocentowanie

Oprocentowanie lokaty negocjowanej ustalane jest przez Departament Skarbu w oparciu o stawki na rynku międzybankowym. Tabela tworzona jest każdego dnia i może ulegać zmianie w ciągu jednego dnia roboczego. Klient, który chce nabyć produkt powinien skontaktować się z doradcą bankowym w oddziale, gdzie wynegocjowana zostanie odpowiednia stawka.

Opłaty związane z obsługą Lokaty negocjowanej