Konkurs został zakończony. Dziękujemy za udział w konkursie.

 

Jak wziąć udział w konkursie?

1. Kup PKO Ubezpieczenie dziecka w serwisie iPKO lub aplikacji IKO i nie odstępuj od umowy ubezpieczenia przez 30 dni od jej zawarcia

2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy↓ i odpowiedz na pytanie: "Dlaczego warto ubezpieczyć dziecko w serwisie iPKO lub aplikacji IKO?"

3. Upewnij się, że masz aktualne dane osobowe w serwisie iPKO (dokument tożsamości, adres e-mail i adres korespondencyjny muszą być uzupełnione) oraz aktywną zgodę na marketing elektroniczny w PKO Banku Polskim - zgody nie możesz odwołać do dnia wydania nagrody. Sprawdź, jak ją włączyć

4. Sprawdź pozostałe szczegóły konkursu

Konkurs trwa od 20.05.2021 r. do 30.06.2021 r. i jest organizowany przez PKO Bank Polski. Szczegółowe warunki konkursu, w tym informacje o nagrodach znajdziesz w Regulaminie konkursu.

 

 

 

 

Ubezpieczenie dziecka – co możesz zyskać?

  • Ochrona dziecka 24/7 nie tylko, gdy jest w szkole, ale również podczas zajęć pozaszkolnych, w domu, a nawet na wycieczkach i wakacjach
  • Dodatkowe wsparcie w opiece nad dzieckiem niepełnoletnim po urazie, w tym np. prywatne lekcje
  • Ubezpieczenie dla dzieci i młodzieży do 20 r.ż.
  • Specjalistyczna pomoc medyczna w przypadku urazów – badania, konsultacje, zabiegi, rehabilitacja
  • Ubezpieczenie na wypadek urazu (np. złamanie, skręcenie, zwichnięcie), rozstroju zdrowia (np.nerwica, ból brzucha) oraz uszkodzenia ciała (np. uszkodzenie organu, uszkodzenie narządu)
  • Bon podarunkowy dla dziecka o wartości 200 zł – w przypadku wystąpienia urazu

Pytania i odpowiedzi

Kto może kupić PKO Ubezpieczenie dziecka?
Kto może wziąć udział w konkursie?
Jaka jest nagroda w konkursie?
Kiedy otrzymam nagrodę?
W jaki sposób otrzymam nagrodę?
Jak zrealizować kod Empik?

Materiał marketingowy

Podstawowe informacje o ubezpieczeniu znajdziesz w Dokumencie zawierającym informacje o produkcie ubezpieczeniowym, a pełna lista ograniczeń lub wyłączeń odpowiedzialności Ubezpieczyciela dostępna jest w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU).

PKO Bank Polski działa jako agent ubezpieczeniowy PKO Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., a szczegółowe informacje dotyczące jego umocowania są zawarte w zakładce „Pokaż pliki do pobrania”.

Ochronę ubezpieczeniową świadczy PKO Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Szczegółowe informacje o zakresie ubezpieczenia, w tym o ograniczeniach i wyłączeniach odpowiedzialności Ubezpieczyciela, a także czasie trwania umowy oraz zakresie terytorialnym, znajdują się w Dokumencie zawierającym informacje o produkcie ubezpieczeniowym  oraz w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU) dostępnych na stronach w zakładce ”pokaż pliki do pobrania”. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

Więcej szczegółów o ubezpieczeniu znajdziesz tutaj.