Zniżki naliczane są od kwoty pozostałej po uwzględnieniu każdego kolejnego rabatu i łączą się. Naliczane są one w następującej kolejności: rodzinna, Karta Dużej Rodziny, EKUZ, dodatkowy kod rabatowy 15%. Regulamin korzystania z kodów rabatowych dostępny tutaj.

Ubezpieczenie Moje Podróże24 jest produktem PKO Towarzystwa Ubezpieczeń SA, skierowanym do klientów, korzystających z iPKO lub IKO. Możesz je kupić w serwisie internetowym iPKO oraz aplikacji mobilnej IKO, stanowiących usługę bankowości elektronicznej. 

*Zniżka przyznawana jest automatycznie, jeśli wśród ubezpieczonych jest co najmniej jedna osoba dorosła i jedno dziecko do lat 20, a łączna liczba ubezpieczonych to maksymalnie osiem osób.

PKO Bank Polski działa jako agent ubezpieczeniowy. Przed zawarciem umowy sprawdź dla kogo produkt jest dedykowany i zapoznaj się z dokumentacją ubezpieczeniową, w tym z Dokumentem zawierającym informacje o produkcie ubezpieczeniowym oraz Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia zawierającymi opis zakresu poszczególnych ubezpieczeń, wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności.