Masz do wyboru PKO Konto Firmowe i PKO Konto Firmowe Premium

Zarejestruj firmę i otwórz konto w iPKO/iKO

Jeśli masz dostęp do iPKO lub IKO, możesz zarejestrować swoją działalność gospodarczą i otworzyć rachunek firmowy w jednym wniosku, online w serwisie iPKO lub aplikacji IKO. Twój biznes zostanie zarejestrowany w bazie CEIDG nie później niż w następnym dniu roboczym po wpłynięciu poprawnego wniosku.

Jeśli nie jesteś klientem PKO Banku Polskiego, możesz otworzyć rachunek dla swojej firmy składając wniosek na stronie www.pkobp.pl/firmy/konta/rachunki

 

Potrzebujesz wsparcia przy wniosku?

Doradca pomoże Ci zarejestrować firmę w CEIDG, złożyć wniosek o kredyt lub inny produkt w oddziale, zdalnie lub poza placówką np. w siedzibie Twojej firmy.

e-Księgowość - Wystawiaj faktury bez ograniczeń i samodzielnie prowadź księgowość online
Kantor internetowy - Wymieniaj wygodnie waluty już od 1 EUR
PowerB@nk - wsparcie w rozwoju Twojego biznesu

Masz już firmę?

Otwórz konto firmowe online

Chcesz otworzyć konto i firmę?

Otwórz konto i firmę online

 

 

           

 

 

 

 

1 Po upływie 6 miesięcy i dla firm, które działają dłużej prowadzenie konta jest bezpłatne przy wpływach min. 2 tys. zł/ mies. dla PKO Konta Firmowego (inaczej 12 zł/mies.) lub min. 50 tys. zł/mies. dla PKO Konta Firmowego Premium (inaczej 49 zł/mies.).

Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Usługa e-Księgowość świadczona jest przez PKO BP Finat sp. z o.o.

Więcej informacji o produktach, w tym Taryfa opłat i prowizji, dostępnych jest na stronie www.pkobp.pl, w placówkach banku i pod numerem infolinii: +48 81 535 66 60 opłata zgodna z taryfą operatora, 800 302 302 brak opłat dla numerów krajowych na terenie kraju; w pozostałych przypadkach opłata zgodna z taryfą operatora