Internetowe
PKO Konto
dla młodych

  • 0 zł za prowadzenie konta bez żadnych warunków
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie1
  • 0 zł za krajowe przelewy internetowe
  • 0 zł za kartę do konta - wystarczy 5 płatności2

Złóż wniosek online, a gotową umowę dostarczy do Ciebie kurier!

OTWÓRZ KONTO

 

 

1 W przypadku PKO Konta dla Młodych PKO Bank Polski nie pobiera prowizji i opłat za wypłaty gotówki z bankomatów w kraju i na świecie. Za wypłaty gotówki w walutach obcych operatorzy bankomatów mogą pobierać opłaty. Gotówka wypłacana w walutach obcych jest przeliczana na złote polskie. Zasady przewalutowania operacji oraz informacje o możliwości pobierania opłat zawiera Regulamin rachunków bankowych i kart debetowych dla Klientów indywidualnych w PKO Banku Polskim SA.

2 0 zł za kartę debetową przy wykonaniu min. pięciu operacji bezgotówkowych rozliczonych w okresie, za który pobierana jest opłata za kartę, w przeciwnym razie opłata wynosi od 1 do 5 zł/mies. w zależności od liczby dokonanych operacji bezgotówkowych.

PKO Konto dla Młodych jest przeznaczone dla studentów i absolwentów w wieku 18-26 lat. Szczegółowe informacje o PKO Koncie dla Młodych, w tym Taryfa prowizji i opłat bankowych, są dostępne w placówkach banku oraz na stronie www.pkobp.pl. Oprocentowanie roczne zmienne wynosi aktualnie 0,00% nie uwzględnia należnych opłat i prowizji. Odsetki od środków są opodatkowane podatkiem dochodowym w wysokości 19%.

loaderek.gifoverlay.png