Więcej o Limicie odnawialnym

Szczegółowe informacje

  • Limit odnawialny (kredyt w rachunku płatniczym) dostępny na koncie już po podpisaniu umowy
  • Wstępna decyzja kredytowa już w trakcie wypełnienia wniosku - ostateczna decyzja o przyznaniu i wysokości Limitu odnawialnego zostanie ustalona po przeprowadzeniu pełnej oceny zdolności kredytowej
  • Umowę możesz podpisać online (kodem z narzędzia autoryzacyjnego)za pośrednictwem kuriera lub w dowolnym oddziale PKO Banku Polskiego
  • W przypadku limitu do konta wspólnego umowa podpisywana przez obydwu posiadaczy rachunku

Opłaty i prowizje

Opłaty i prowizje związane z obsługą Limitu odnawialnego
Z tytułu udzielania i spłaty limitu dla posiadaczy rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych pobierane są prowizje i opłaty zgodnie z obowiązująca taryfą właściwe dla Kredytu Odnawialnego.
Ważne: na dzień przedłużenia Limitu odnawialnego konieczne jest zapewnienie na koncie wolnych środków na pobranie należnych odsetek oraz prowizji.

Oprocentowanie
Oprocentowanie limitu wg zmiennej stopy procentowej i zależne jest od poszczególnych przedziałów kwotowych zadłużenia.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,47%, całkowita kwota kredytu 4000 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 219,96 zł, oprocentowanie zmienne 10%/rok, całkowity koszt kredytu 219,96 zł (w tym: prowizja za zwiększenie limitu 0 zł, odsetki 219,96 zł), 12 miesięcznych rat równych po 351,66 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 22.11.2019 roku na reprezentatywnym przykładzie. Do obliczenia powyższych parametrów przyjęto, że limit w wysokości 4 000 zł został wykorzystany jednorazowo w całości, bez użycia karty płatniczej, w dniu postawienia go do dyspozycji Kredytobiorcy w PKO Koncie za Zero.

0% prowizji za zwiększenie limitu dotyczy wniosków złożonych do 31 stycznia 2020 r. za pośrednictwem usługi bankowości elektronicznej i usługi bankowości telefonicznej.

Podwyższenie limitu odnawialnego (kredytu w rachunku płatniczym) jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Propozycje na podobnych warunkach mogą pojawić się w przyszłości.