Jak działa limit odnawialny w PKO Banku Polskim?

 

  • Limit odnawialny (kredyt w rachunku płatniczym) dostępny na koncie już po podpisaniu umowy

 

  • Umowę możesz podpisać online (kodem z narzędzia autoryzacyjnego), za pośrednictwem kuriera lub w dowolnym oddziale PKO Banku Polskiego

Opłaty i prowizje

Opłaty i prowizje związane z obsługą Limitu odnawialnego
Z tytułu udzielania i spłaty limitu dla posiadaczy rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych pobierane są prowizje i opłaty zgodnie z obowiązująca taryfą właściwe dla Kredytu Odnawialnego.

Ważne: na dzień przedłużenia Limitu odnawialnego konieczne jest zapewnienie na koncie wolnych środków na pobranie należnych odsetek oraz prowizji.

Oprocentowanie
Oprocentowanie limitu wg zmiennej stopy procentowej i zależne jest od poszczególnych przedziałów kwotowych zadłużenia.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 12,66%, całkowita kwota kredytu 4 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 257,71 zł, oprocentowanie zmienne 7,20%/rok, całkowity koszt kredytu 257,71zł (w tym: prowizja 100 zł (2,5%), odsetki 157,71 zł), 12 miesięcznych rat równych po 346,48 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 29.05.2020 roku na reprezentatywnym przykładzie. Do obliczenia powyższych parametrów przyjęto, że limit w wysokości 4 000 zł został wykorzystany jednorazowo w całości, bez użycia karty płatniczej, w dniu postawienia go do dyspozycji Kredytobiorcy w PKO Koncie za Zero (umowy zawarte od 01.03.2020 roku).


Podwyższenie limitu odnawialnego (kredytu w rachunku płatniczym) jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Propozycje na podobnych warunkach mogą pojawić się w przyszłości.