Więcej o Limicie odnawialnym

Szczegółowe informacje

  • Limit odnawialny (kredyt w rachunku płatniczym) dostępny na koncie już po podpisaniu umowy
  • Wstępna decyzja kredytowa już w trakcie wypełnienia wniosku - ostateczna decyzja o przyznaniu i wysokości Limitu odnawialnego zostanie ustalona po przeprowadzeniu pełnej oceny zdolności kredytowej
  • Umowę możesz podpisać online (kodem z narzędzia autoryzacyjnego)za pośrednictwem kuriera lub w dowolnym oddziale PKO Banku Polskiego
  • W przypadku limitu do konta wspólnego umowa podpisywana przez obydwu posiadaczy rachunku

Opłaty i prowizje

Opłaty i prowizje związane z obsługą Limitu odnawialnego
Z tytułu udzielania i spłaty limitu dla posiadaczy rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych pobierane są prowizje i opłaty zgodnie z obowiązująca taryfą właściwe dla Kredytu Odnawialnego.
Ważne: na dzień przedłużenia Limitu odnawialnego konieczne jest zapewnienie na koncie wolnych środków na pobranie należnych odsetek oraz prowizji.

Oprocentowanie
Oprocentowanie limitu wg zmiennej stopy procentowej i zależne jest od poszczególnych przedziałów kwotowych zadłużenia.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 14,75 %, całkowita kwota kredytu 9 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 9 674,92 zł, oprocentowanie zmienne 10%/rok, całkowity koszt kredytu 674,92 zł (w tym: prowizja za udzielenie limitu 180 zł, odsetki 494,92 zł), 12 miesięcznych rat równych po 791,24 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.02.2020 roku na reprezentatywnym przykładzie. Do obliczenia powyższych parametrów przyjęto, że limit w wysokości 9 000 zł został wykorzystany jednorazowo w całości bez użycia karty płatniczej, w dniu postawienia go do dyspozycji Kredytobiorcy w Koncie Aurum.

Podwyższenie limitu odnawialnego (kredytu w rachunku płatniczym) jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Propozycje na podobnych warunkach mogą pojawić się w przyszłości.