Jakie są zalety oferty?

gotówkę przeznaczysz na dowolny cel

możesz skorzystać z ubezpieczenia - nasze ubezpieczenie do pożyczki gotówkowej to wsparcie w spłacie pożyczki w trudnej sytuacji życiowe: poważnego zachorowania, utraty pracy, pobytu w szpitalu w następstwie nieszczęśliwego wypadku, śmierci (w tym na skutek epidemii) 

Kiedy otrzymam pieniądze i jak długo będę spłacać pożyczkę?

pieniądze na Twoje konto przekażemy nawet w dniu złożenia wniosku i podpisania umowy online (w IKO lub iPKO) 

 spłata do 96 miesięcy

Pożyczka w IKO - sprawdź przygotowaną dla Ciebie propozycję
Pożyczka w iPKO - sprawdź przygotowaną dla Ciebie propozycję

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,07%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 23 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 31 799,22 zł, oprocentowanie zmienne 10,50%, całkowity koszt kredytu 8 799,22 zł (w tym: prowizja 1 081,25 zł, odsetki 7 717,97 zł), 65 miesięcznych rat równych po 481,86 zł i ostatnia rata: 478,32 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 11.01.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Prowizję obniżamy od wartości 14,99%. Kwoty uwzględniają kredytowane koszty. Propozycja na podobnych warunkach może pojawić się w przyszłości.

Udzielenie pożyczki online jest uzależnione od posiadania zdolności kredytowej.

Szczegółowe informacje o pożyczce, w tym Taryfa prowizji i opłat bankowych, są dostępne w placówkach Banku i na www.pkobp.pl

PKO Bank Polski S.A. jest agentem ubezpieczeniowym. Ochronę ubezpieczeniową świadczy PKO Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Szczegółowe informacje, w tym ograniczenia i wyłączenia odpowiedzialności znajdziesz w OWU, dostępnych na www.pkobp.pl

Oprocentowanie
Biuro informacji kredytowej
Podstawowe opłaty związane z obsługą pożyczki gotówkowej
Dodatkowe opłaty związane z obsługą pożyczki gotówkowej


 

 

Potrzebujesz pomocy?

Zamów kontakt