PKO Płacę później to:

  • Dodatkowe pieniądze na zakupy - w sklepach internetowych (BLIK lub Płacę z iPKO) i stacjonarnych (obsługujących BLIKA)
  • Usługa za 0 zł – wystarczy, że spłacasz transakcje w ciągu 30 dni
  • Wygoda – wystarczy, że w czasie zakupów wybierzesz BLIK lub Płacę z iPKO, a następnie PKO Płacę później

 

Przyznanie limitu w ramach PKO Płacę później zależy od pozytywnej oceny Twojej zdolności kredytowej. Z usługi skorzystasz podczas płatności w bankowości elektronicznej Płacę z iPKO oraz BLIK. Usługa nie dotyczy płatności BLIK realizowanych w trybie automatycznego potwierdzania. Minimalna kwota transakcji to 50 zł. Serwis iPKO oraz aplikacja IKO to usługi bankowości elektronicznej.

Od zadłużenia przeterminowanego naliczamy i pobieramy odsetki ustawowe za opóźnienie w wysokości sumy stopy referencyjnej NBP i 5,5 p.p.

Pamiętaj, że wysokość oprocentowania od zadłużenia przeterminowanego na 05.10.2023 wynosi 11,25%. Dowiedz się więcej

Promocja „Wygodnie spłacam później z Adidas” ważna tylko w sklepie internetowym, ograniczona czasowo, ważna do 31/12/2023 włącznie. Kod można wykorzystać 1 raz przy zakupach w sklepie internetowym adidas.pl. Oferta nie dotyczy kosztów dostawy i nie może być wykorzystana przy realizacji wcześniejszych zakupów. Nie łączy się też z innymi promocjami i rabatami. Kod nie może zostać wykorzystany na zakup produktów z kategorii outlet. Z oferty mogą zostać wyłączone również inne produkty – będą one oznaczone na stronie adidas.pl. Jeśli chcesz dokonać zwrotu lub anulować zamówienie, zapoznaj się z zakładką „Zwroty” w sekcji „Wsparcie” na stronie adidas.pl. Promocja trwa od 05.10.2023 r. do 31.10.2023 r.

Regulamin promocji

Organizatorem promocji jest PKO Bank Polski SA.

Więcej o usłudze PKO Płacę później