Serwis internetowy

Serwis internetowy to najwygodniejszy sposób obsługi rachunku. Możesz go używać o dowolnej porze wszędzie tam, gdzie masz dostęp do internetu. Serwis jest dostępny po kliknięciu przycisku "Logowanie" w górnym menu serwisu www.pkobp.pl. Na stronę logowania możesz wejść również bezpośrednio, wpisując adres: www.ipko.pl.

Pamiętaj! Więcej informacji na temat ustawień komputera i bezpiecznego korzystania z serwisu internetowego znajdziesz w zakładce "Bezpieczeństwo".

Zalogowanie do serwisu wymaga podania numeru Klienta lub przyjaznego loginu oraz hasła internetowego. W przypadku korzystania z tokena, jeśli określiłeś, że narzędzie ma generować hasła wzmacniające logowanie, dodatkowo należy podać hasło z tokena. Po poprawnej identyfikacji przejdziesz na stronę główną. Proste i intuicyjne menu podpowie Ci, co powinieneś zrobić, aby samodzielnie zlecić operacje na rachunkach lub odszukać potrzebne informacje. Na ekranach wymagających wpisania danych do formularzy znajdziesz teksty pomocy, które pomogą wyjaśnić pojawiające się wątpliwości.