Zarejestruj się do Programu Partnerskiego PKO Banku Polskiego prowadzonym przez zanox. Zacznij zarabiać od dziś!

 

Zarejestruj się w sieci zanox prowadzącej Program PKO Banku Polskiego

Podaj swoje dane adresowe i podatkowe oraz informacje o stronach internetowych, na których chcesz promować produkty PKO Banku Polskiego. Podczas rejestracji konieczne jest elektroniczne zawarcie umowy z zanox (wzory umowne stosowane przez zanox:  warunków uczestnictwa, oświadczenia o ochronie danych osobowych, umowy użytkownika marketplace i ogólnych warunków marketplace). Po pozytywnej weryfikacji Twojego zgłoszenia otrzymasz maila z linkiem aktywacyjnym do swojego konta. Rejestracja jest bezpłatna.

Zarejestruj się

 

Przyłącz się do Programu Partnerskiego PKO Banku Polskiego.

Zaloguj się do swojego konta w sieci zanox, przejdź do zakładki „Programy” -> „Moje programy” i wybierz „Program Partnerski PKO Banku Polskiego”. Zyskasz dostęp do wysokiej jakości materiałów reklamowych promujących produkty z oferty PKO Banku Polskiego oraz Inteligo.

Zarejestruj się

 

Zacznij zarabiać na skutecznym promowaniu produktów PKO Banku Polskiego już dziś!

Aby zacząć promować produkty PKO Banku Polskiego na swojej stronie internetowej lub blogu, wystarczy tylko wybrać odpowiadające Ci  materiały reklamowe dostępne w Twoim koncie zanox i kliknąć na link „Kod”. Wygenerowany w ten sposób kod HTML wklej w swoją dostępną powierzchnię reklamową i gotowe!

Zarejestruj się

 

Powiększaj swoje zyski na bieżąco w Programie Partnerskim PKO Banku Polskiego

Dzięki pełnym statystykom dostępnym w Twoim koncie w Programie PKO Banku Polskiego prowadzonym przez zanox, możesz na bieżąco monitorować i analizować swoje zyski. Uzyskasz większą wiedzę na temat konwersji; dowiesz się, które materiały reklamowe przynoszą Ci największe zyski i zoptymalizujesz Kampanie, żeby zarabiać jeszcze więcej.

Zarejestruj się

 

Masz pytania lub wątpliwości? Skorzystaj z pomocy zanox.

Drukuj