Program Partnerski PKO Banku Polskiego jest prowadzony przez spółkę zanox.

Aby zarabiać na skutecznym promowaniu produktów PKO Banku Polskiego w Programie Partnerskim, należy przyłączyć się do sieci zanox przez elektroniczne zawarcie z zanox umowy (wzory umowne stosowane przez zanox: warunków uczestnictwa, oświadczenia o ochronie danych osobowych, umowy użytkownika marketplace i ogólnych warunków marketplace).

Uwaga: w Programie Partnerskim PKO Banku Polskiego prowadzonym przez zanox zabronione jest korzystanie z poniższych kanałów promocji:

  • SEM - Search Engine Marketing, czyli marketing w wyszukiwarkach – działania promocyjne (kampanie linków sponsorowanych, pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW), które mają na celu uzyskanie jak najlepszych pozycji serwisu w (zarówno naturalnych, jak i płatnych) wynikach wyszukiwania, na wybrane słowa / frazy kluczowe wpisywane przez użytkowników w zapytaniu do wyszukiwarki;
  • Cashback/Loyalty - działania reklamowe z wydawcami, którzy mają możliwość zwrotu części poniesionych kosztów przez Użytkownika, np. poprzez udzielony im rabat.
  • Incentivised Offers -  działania reklamowe w porównywarkach internetowych.
  • Popups/Popunders - działania reklamowe opierające się na funkcji stron www powodującej automatycznie uruchamianie się nowej karty z określoną treścią w przeglądarce internetowej.
  • Layers - działania reklamowe opierające się na funkcji stron www powodującej automatycznie zasłonięcie treści danej strony internetowej materiałem reklamowym.
  • Co-rejestracja - działanie reklamowe polegające na proponowaniu internautom zapisania się dodatkowo do serwisów partnerskich podczas rejestracji w innych serwisach.

Pozostałe, nie wymienione kanały promocji pozostają do dyspozycji wydawców.

 

Zarejestruj się

 

 

Tabela prowizji:

Model prowizyjny CPS

Nazwa produktu

Prowizja

Warunki potwierdzenia transakcji

Pożyczka gotówkowa Mini Ratka

-2,95% prowizji od kwoty udzielonego kredytu gotówkowego w ciągu miesiąca kalendarzowego

Prowizja CPS naliczana jest za spełniony warunek zawarcia z PKO Bankiem Polskim SA umowy kredytu pożyczki gotówkowej przez Użytkownika terminie 60 dni od daty rejestracji Wniosku w serwisie Banku za pośrednictwem sieci zanox.

Kredyt mieszkaniowy WŁASNY KĄT – HIPOTECZNY

0,47 % od kwoty udzielonego kredytu

Prowizja CPS naliczana jest za spełniony warunek zawarcia z PKO Bankiem Polskim SA umowy kredytu hipotecznego przez Użytkownika terminie w ciągu 3 miesięcy (120 dni) od daty rejestracji Wniosku w serwisie Banku za pośrednictwem sieci zanox.  

Konto Inteligo

81,30 PLN

Prowizja CPS naliczana jest za spełniony w terminie 60 dni od dnia zawarcia umowy Konta Inteligo przez PKO Bank Polski SA i Użytkownika warunek dokonania przez Użytkownika przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą wydaną do rachunku głównego w ramach Konta Inteligo

PKO Konto za Zero

 

81,30 PLN

Prowizja CPS naliczana jest za spełniony w terminie 60 dni od dnia otwarcia konta przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą wydaną do rachunku głównego

PKO Konto bez Granic

 

121,95 PLN

Prowizja CPS naliczana jest za spełniony w terminie 60 dni od dnia otwarcia konta przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą wydaną do rachunku głównego

PKO Konto dla Młodych

33,87 zł

Prowizja CPS naliczana jest za spełniony w terminie 60 dni od dnia otwarcia konta przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą wydaną do rachunku głównego

 

Drukuj