UWAGA NA NOWE ZAGROŻENIA W SIECI!

W internecie pojawiają się kolejne wersje złośliwego oprogramowania, które - zainstalowane na komputerze użytkownika logującego się do serwisu internetowego PKO Banku Polskiego - może zostać wykorzystane przez przestępców do realizacji...

Więcej

USTAWIENIA PRZEGLĄDARKI

Zaleca się stosowanie najnowszych wersji przeglądarek: Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Internet Explorer oraz przeprowadzanie ich okresowych aktualizacji.

Więcej

HASŁA I CERTYFIKATY

Hasło i numer klienta pozwalają zidentyfikować Cię jako klienta PKO Banku Polskiego. Wszystkie operacje po zalogowaniu się w serwisie internetowym są automatycznie zabezpieczone protokołem TLS (Transport Layer Security)

Więcej

BEZPIECZNE LOGOWANIE

Zapoznaj się z podstawowymi zasadami bezpiecznego korzystania z bankowości elektronicznej.

Więcej

INNE ZABEZPIECZENIA

Bezpieczeństwo Twoich transakcji dokonywanych na koncie jest dla nas najwyższym priorytetem. Korzystamy z nowoczesnych i sprawdzonych procedur oraz systemów bezpieczeństwa.

Więcej

JAK UNIKAĆ ZAGROŻENIA

Kilka ważnych rad, jak unikać zagrożenia w sieci.

Więcej

PRAKTYCZNE WSKAZÓWKI (ZABEZPIECZENIA POCZTY, ANTYWIRUSY ITP.)

Korzystanie z Internetu może wiązać się z niebezpieczeństwem zainstalowania w naszym komputerze: wirusów, koni trojańskich czy programów szpiegowskich typu spyware. Przypominamy, jak uniknąć tego typu zagrożeń.

Więcej

FAQ

Najczęściej zadawane pytania ws. bezpieczeństwa.

Więcej

NARZĘDZIA AUTORYZACJI

Narzędzia autoryzacji operacji są niezbędne przy obsłudze konta i zabezpieczają wykonywane na nim operacje. Teraz możesz wybrać narzędzie autoryzacji: kartę zdrapkę, kody SMS lub token na telefon komórkowy.

Więcej