Weź udział w akcji i oglądaj swoją drużynę oraz wszystkie mecze PKO Bank Polski Ekstraklasy w CANAL+ telewizji przez internet przez pół roku!

  • Załóż PKO Konto za Zero zgodnie z regulaminem, wybierz Oficjalną Kartę Ekstraklasy.
  • Wyraź zgodę na komunikację marketingową.
  • W ciągu 60 dni od dnia zawarcia Umowy o otwarcie i prowadzenie Konta wykonaj przynajmniej pięć Transakcji bezgotówkowych Kartą (w tym płatność zbliżeniowa), które zostaną rozliczone w systemie Banku albo minimum pięć Płatności BLIKIEM (z wyjątkiem wpłat i wypłat z bankomatów oraz przelewów na telefon); o spełnieniu tego warunku decyduje data dokonania Transakcji bezgotówkowych, albo Płatności BLIKIEM.
  • Spełnij warunki wskazane w regulaminie.

Wolisz filmowe emocje?

Nie ma problemu!
Jeśli posiadasz już Pakiet Sport w CANAL+ telewizji przez internet, albo po prostu wolisz oglądać filmy, możesz w ramach promocji wybrać Pakiet Film.

Z PKO Kontem za Zero możesz otrzymać unikatową ekstraklasową kartę płatniczą dla prawdziwego fana futbolu dostępną tylko w PKO Banku Polskim!

Wybierz Oficjalną Kartę Ekstraklasy z wizerunkiem ogólnym albo w barwach Twojej ukochanej drużyny. Co więcej, zakładając konto z kartą Twojego klubu, zapewniasz mu też dodatkowe, realne wsparcie!

 

Promocja jest organizowana przez PKO Bank Polski SA i trwa w terminie 01.04.2021 - 31.05.2021 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli 1000 nagród. Szczegóły promocji dostępne są w Regulaminie promocji. Szczegóły, w tym Taryfa prowizji i opłat bankowych, są dostępne w placówkach Banku i na www.pkobp.pl. Opłata za wydanie karty płatniczej z wizerunkiem wybranego klubu Ekstraklasy wynosi 14,90 zł.

 

PKO Konto za Zero to m.in.:

  • 0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego
  • 0 zł za wypłaty kartą we wszystkich bankomatach za granicą1
  • 0 zł za wypłaty BLIKIEM we wszystkich bankomatach w kraju

Za wydanie karty do konta z wizerunkiem z galerii pobierana jest opłata zgodna z Taryfą prowizji i opłat

Wypełnij wniosek a umowę dostarczy Ci kurier

PKO Konto za Zero jest rachunkiem płatniczym skierowanym do osób w wieku powyżej 18 lat.

Taryfa prowizji i opłat bankowych dostępna na pkobp.pl.

 

 

1 Za wypłaty gotówki w walutach obcych z bankomatów ich operatorzy mogą pobierać opłaty. Dodatkowo gdy nie skorzystano z funkcji wielowalutowej karty, wypłaty gotówki w walutach obcych, w tym transgraniczne transakcje płatnic ze przy użyciu karty debetowej dla płatności gotówkowych, wiążą się z pobraniem prowizji za przewalutowanie. Zasady przewalutowania operacji zawierają Ogólne warunki prowadzenia rachunków bankowych i świadczenia usług dla Klientów indywidualnych przez PKO Bank Polski SA. Wysokość prowizji za przewalutowanie transakcji dostępna jest w Taryfie prowizji i opłat.