- czas start!

Od 13 sierpnia od godz. 12:00 można oddawać głosy na najciekawszą pracę konkursową w Konkursie SKO dla szkół i nauczycieli. Głosowanie trwa do 10 września 2020 r. do godz. 12:00.

Prowadzony przez PKO Bank Polski od około pół wieku Konkurs SKO dla szkół i nauczycieli (choć wcześniej ogłaszany pod innymi nazwami) ma na celu wsparcie działań edukacyjnych kierowanych do uczniów szkół podstawowych, realizowanych w ramach programu SKO przez nauczycieli – Opiekunów SKO.

W edycji 2019/2020 setki szkół ze wszystkich części Polski przygotowało swoje elektroniczne prezentacje, w których pokazało całoroczne działania wpisujące się w idee SKO np. promocję oszczędzania, przedsiębiorczości, cyberbezpieczeństwo, naukę ekologii, zdrowego odżywiania, niemarnowania żywności oraz prowadzenie bloga na platformie SzkolneBlogi.pl.

Szkoły, które zdobędą najwyższą lokatę (trzy pierwsze miejsca) otrzymają nagrody w wysokości 20 tys. zł, 15 tys. zł oraz 10 tys. zł brutto.

Decyzją Prezesa Zarządu PKO Banku Polskiego kolejne nagrodzone placówki dostały odpowiednio 3 tys. zł, 2 tys. zł i 1 tys. zł brutto. Prezes przyznał także nagrody indywidulane dla Opiekunów SKO. W tym roku pula nagród wynosi około miliona złotych.

Swoją nagrodę w wysokości 10 tys. zł brutto mogą przyznać również internauci. Jak to zrobić? Zacznij od zapoznania się z zasadami głosowania oraz z pracami konkursowymi.

Gotowy? Głosuj!

Drukuj