- czas start!

Od 16 sierpnia od godz. 12. można oddawać głosy na najciekawszą pracę konkursową w Konkursie SKO dla szkół i nauczycieli. Głosowanie trwa do 10 września 2019 r. do godz. 12.

Prowadzony przez PKO Bank Polski od około pół wieku Konkurs SKO dla szkół i nauczycieli (choć wcześniej ogłaszany pod innymi nazwami) ma na celu wsparcie działań edukacyjnych kierowanych do uczniów szkół podstawowych, realizowanych w ramach programu SKO przez nauczycieli – Opiekunów SKO.

W edycji 2018/2019 setki szkół ze wszystkich części Polski przygotowało swoje elektroniczne prezentacje, w których pokazało całoroczne działania wpisujące się w idee SKO np. promocję oszczędzania, przedsiębiorczości, naukę ekologii, zdrowego odżywiania, niemarnowania żywności oraz prowadzenie bloga na platformie SzkolneBlogi.pl. Szkoły, które zdobędą najwyższą lokatę otrzymają nagrody w wysokości 20 tys. zł, 15 tys. zł oraz 10 tys. zł brutto (trzy pierwsze miejsca). Kolejne nagrodzone placówki dostaną odpowiednio 3 tys. zł, 2 tys. zł i 1 tys. zł brutto. Przyznano także nagrody indywidulane dla Opiekunów SKO. W tym roku pula nagród wynosi około miliona złotych.

Swoją nagrodę w wysokości 10 tys. zł brutto mogą przyznać również internauci. Jak to zrobić? Zacznij od zapoznania się z zasadami głosowania oraz z pracami konkursowymi.

Do głosu, gotowi, start!

Drukuj