Dlaczego warto z nami współpracować?

 

Kredyt dla firm z polskim kapitałem

Udzielamy kredytów obrotowych i inwestycyjnych podmiotom działającym na terenie Słowacji. W zakresie dopuszczalnym przez przepisy prawa w ocenie zdolności kredytowej uwzględniamy sytuację spółki matki z Polski i zabezpieczenia ustanawiane przez nią.

Wspólna bankowość elektroniczna

W Polsce i na Słowacji udostępniamy ten sam serwis transakcyjny iPKO biznes. To umożliwia zarządzanie finansami międzynarodowej grupy poprzez jedno narzędzie.

Obsługa w 3 jezykach

W oddziale w Bratysławie prowadzimy obsługę w 3 językach: polskim, słowackim i angielskim. Dzięki temu klientom łatwiej podejmować decyzje i spełniać lokalne wymogi formalne.

Wsparcie na rynku słowackim

Dzielimy się naszym doświadczeniem. Współpracujemy z organizacjami rządowymi z Polski i Słowacji oraz z podmiotami doradczymi wspierającymi biznes na rynku lokalnym.

Międzynarodowy cash pooling

Grupom kapitałowym działającym w Czechach, Niemczech, na Słowacji lub Polsce udostępniamy cash pooling. Usługa umożliwia m.in. uzupełnianie niedoboru środków jednej spółki z nadwyżek drugiej spółki z grupy (także w różnych walutach).

Szybkie przelewy

Nasi klienci mogą też zlecać ekspresowe przelewy zagraniczne SWIFT GPI z informacją o zaksięgowaniu środków u kontrahenta.


 

Skontaktuj się z nami

 

PKO BP S.A.,
pobočka zahraničnej banky
Pribinova 10
811 09 Bratislava
Slovak Republic

kod SWIFT BPKOSKBB


 

PKO Bank Polski na rynkach międzynarodowych

 

Oddział w Czechach

PKO BP S.A., Czech Branch z siedzibą w Pradze pomaga firmom rozwijać biznes na terenie Republiki Czeskiej.

Oddział w Niemczech

PKO Bank Polski S.A. Niederlassung Deutschland z siedzibą we Frankfurcie nad Menem pomaga firmom rozwijać biznes na terenie Republiki Federalnej Niemiec.

Kredobank w Ukrainie

Bank uniwersalny ze specjalnym zespołem do obsługi firm z Polski. Akcjonariuszem większościowym Kredobanku jest PKO Bank Polski.

Bankowość korespondencka

PKO Bank Polski realizuje bezpośrednie przelewy w 23 walutach z 1300 bankami na całym świecie.

 

Produkty

Bankowość transakcyjna

Finansowanie i obsługa handlu

Dodatkowe informacje

Aktualności

 

Informacje zawarte na stronie mają charakter informacyjny, reklamowy i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, usługi doradztwa inwestycyjnego oraz udzielania rekomendacji dotyczących instrumentów finansowych lub ich emitentów w rozumieniu ustawy o obrocie instrumentami finansowymi, a także nie są formą świadczenia usług doradztwa podatkowego ani pomocy prawnej.