PKO Konto dla Młodych jest rachunkiem płatniczym skierowanym do osób w wieku 18-26 lat. Za wypłaty gotówki w walutach obcych operatorzy bankomatów mogą pobierać opłaty. Taryfa prowizji i opłat bankowych dostępna na pkobp.pl. Aktualne wymagania techniczne do pobrania i instalacji aplikacji oraz dokonywania płatności znajdują się na iko.pkobp.pl. Aplikacja mobilna IKO PKO Banku Polskiego jest zwycięzcą rankingu Retail Banker International z lutego 2019 r., obejmującego aplikacje mobilne 100 banków z całego świata.

 

Zróbmy razem najlepszy trening na świecie

Żeby było dobrze, musi być swobodnie i… opłacalnie. Zobacz, o co hop!

Konto dla Młodych w najlepszej formie

Obejrzyj inne treningi Maćka

Trening łowiecki IKOzak
Trening prztykający IKOlanko

Formularz rejestracyjny

Zarejestruj się do promocji

Więcej o PKO Koncie dla Młodych (dla osób w wieku 18-26 lat)

1.. 2.. 3… ile dasz radę wycisnąć? Sprawdź promocję!

Aplikacja mobilna banku

Najlepsza aplikacja bankowa na świecie – IKO – pomoże Ci w hajsowych aktywnościach. Nic, tylko zakładać konto IKOrzystać!

Aplikacja mobilna IKO PKO Banku Polskiego (usług bankowości elektronicznej) jest zwycięzcą rankingu Retail Banker International z lutego 2019 r., obejmującego aplikacje mobilne 100 banków z całego świata.


Płatność zbliżeniowa telefonem

Nie ma portfela? Nie ma ciśnienia! Z PKO Kontem dla Młodych zapłacisz smartfonem zbliżeniowo jak kartą.

Aby zapłacić zbliżeniowo telefonem, należy mieć pobraną aplikację mobilną IKO w ramach usługi bankowości elektronicznej. Aktualne wymagania techniczne do pobrania i instalacji aplikacji znajdują się na iko.pkobp.pl

Płatność BLIKIEM

Idź na rekord szybkości i czuj się IKOzakiem! Za zakupy w necie zapłacisz błyskawicznie BLIKIEM.

Aby zrealizować przelew (polecenie przelewu) należy mieć aplikację mobilną IKO w ramach usługi bankowości elektronicznej. Aktualne wymagania techniczne do pobrania i instalacji aplikacji znajdują się na iko.pkobp.pl. Odbiorca powinien mieć zainstalowaną na telefonie aplikacje dowolnego banku, która obsługuje przelewy na telefon w systemie BLIK.

Wyciśnij 150 zł!

Załóż konto na luzie – przez aplikację IKO. I korzystaj z dodatkowych 150 zł na zakupy sportowe w 4F!

Promocja trwa od 25.02. do 31.03.2019 lub wcześniejszego wyczerpania puli 2000 nagród o wartości 150 zł każda, do wykorzystania w sieci sklepów stacjonarnych 4F. W promocji nie mogą brać udziału osoby, które w dowolnym czasie zawierającym się w okresie od 01.01.2018 do 24.02.2019 posiadały konto osobiste w PKO Banku Polskim, w tym Inteligo. Szczegółowe warunki promocji „Najlepszy trening na świecie” dostępny na www.pkobp.pl/treningkonta lub w placówkach Banku.

800 302 302 brak opłat dla numerów krajowych na terenie kraju - w pozostałych przypadkach opłata zgodna z taryfa operatora

+48 81 535 60 60 opłata zgodna z taryfa operatora