[Archiwalny] Budynek Biurowy w Cieszynie

Opis

Trzy sąsiadujące działki o łącznej powierzchni 1198 m2 w użytkowaniu wieczystym położone w Cieszynie, przy ul. Bobreckiej i Kochanowskiego. Odległość od ścisłego centrum miasta 250 m2.

Działki zabudowane kompleksem budynków:

- trzy kondygnacyjnym budynkiem biurowym z lat 80 tych o powierzchni użytkowej 988,63 m2. Budynek w technologii tradycyjnej, podpiwniczony, w piwnicy powierzchnie magazynowe i handlowe, na pozostałych kondygnacjach biurowe. Kubatura budynku 3746,94 m3. Budynek w dobrym stanie technicznym. Instalacja wodna i kanalizacyjna, elektryczna, centralnego ogrzewania. Budynek funkcjonalnie podzielony na lokale użytkowe nr 1 o pu. 814,93 m2 i nr 2 o pu.173,70 m2. W ramach lokalu nr 1 został wydzielony lokal o powierzchni ok. 62 z odrębnym wejściem.

 - dwu kondygnacyjnym budynkiem handlowo - usługowym  o powierzchni użytkowej 326 m2, w budynku pomieszczenia handlowe są zlokalizowane na piętrze, a usługowe na parterze. Standard wykończenia: wykładzina PCV, płytki ceramiczne, lastryko, tynki cementowo-wapienne i sufity podwieszane, okna drewniane zespolone, drzwi – metaloplastyka i drewniane.   

-  budynkiem garażowym o powierzchni użytkowej 29,75 m2, przystosowanym do prowadzenia działalności usługowej.  

 

Treść powyższego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

 

Oferty i zapytania należy kierować na skrzynkę majatek.crw@pkobp.pl.

Oferta powinna zawierać dane oferenta oraz telefon kontaktowy.

Numer oferty:
Region:
  • śląskie
Źródło:
  • Ogłoszenia klienta
Rodzaj:
  • Obiekt komercyjny