Miejsce pracy: Gdynia
Jednostka: Centrum Restrukturyzacji i Windykacji
Komórka: Sekcja Wsparcia Rozliczeń i Reklamacji
Nr ref.: GDD/071/11/2016
Termin zgłoszeń: 06 grudnia 2016

Główne zadania:

  • rozpatrywanie reklamacji klientów
  • przygotowywanie pisemnych odpowiedzi na reklamacje klientów
  • przestrzeganie przyjętych norm jakościowych i ilościowych
  • sporządzanie raportów i statystyk
  • monitorowanie obiegu oraz terminowości wyjaśniania i opiniowania reklamacji
  • zapewnienie sprawnej obsługi klientów reklamacyjnych
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi, Klientami
  • współpraca i kontakt z Oddziałami i innymi jednostkami Banku
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej rozpatrywanych spraw
  • wykonywanie i zlecanie wykonywania czynności księgowych i rejestracyjnych w systemach informatycznych i rozliczeniowych Banku

Oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średniego
  • wiedzy w zakresie restrukturyzacji i windykacji
  • znajomość obowiązujących przepisów prawa w szczególności cywilnego, bankowego oraz przepisów związanych z reklamacjami – będą dodatkowym atutem
  • doświadczenie w dziale zajmującym się obsługą reklamacji – mile widziane
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • wysokich umiejętności negocjacyjnych
  • umiejętności analitycznego myślenia, komunikatywności, dobrej organizacji pracy własnej, sumienności, staranności
  • dyspozycyjności – praca w systemie zmianowym
  • znajomość języka angielskiego – mile widziana

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • profesjonalny system szkoleń