[Archiwalny] Zelgoszcz, woj. łódzkie - nieruchomość zabudowana, II licytacja

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zgierzu Anna Sikora na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 29-06-2016 o godz. 14:30 w budynku Sądu Rejonowego w Zgierzu z siedzibą przy Sokołowska 6, 95-100 Zgierz, pokój IX,   odbędzie   się druga licytacja nieruchomości położonej przy Zelgoszcz, 95-010 Stryków.


Opis nieruchomości:


Szacowana nieruchomość położona jest w odległości ok. 5 km od Strykowa i ok. 8 km od Zgierza. Sąsiedztwo wycenianej działki stanowią grunty orne z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową- zagrodową. Działka ta położona jest przy drodze gminnej o nawierzchni utwardzonej. Sieć handlowo-usługowa i środki komunikacji znajdują się w Strykowie i Zgierzu. Szacowana działka ma kształt wieloboku zbliżony do prostokąta z szerokim frontem przy drodze gminnej o nawierzchni utwardzonej. Ogrodzenie frontowe jest murowane ozdobne, z wstawkami i furtką stalową, pozostałe elementy ogrodzenia są stalowe, słupki murowane ozdobne, osadzone w cokole. Brama jest stalowa, przesuwna. Front działki jest utwardzony, teren działki- zagospodarowany. Na terenie szacowanej nieruchomości znajduje się oczyszczalnia ekologiczna i zbiornik wody opadowej. Budynek mieszkalny jest jednokondygnacyjny z poddaszem mieszkalnym, niepodpiwniczony. Ściany zewnętrzne - prefabrykowane z warstwą styropianu, od środka budynku- konstrukcja drewniano-metalowa do montażu płyt kart.gips. Ściany wewnętrzne- konstrukcji z kształtowników stalowych do montażu płyt kart.gips.. Tynki- wewnętrzne-gładź na płytach K-G, zewnętrzne- w prefabrykatach, malowane. Strop nad parterem -drewniany z podwieszoną podsufitką z płyt K-G na stelażu. Więźba dachowa- prefabrykowana, układ wiązarów drewnianych ocieplony z podsufitką; dach jest dwuspadowy docieplony, kryty blachą z obróbkami i odprowadzeniem wod opadowych do zbiornika. Stolarka okienna- PCV. W pomieszczeniach mieszkalnych na podłogach są panele, w kuchni i łazience- płytki ceramiczne. Łazienka posiada kabinę z hydromasażem. Pomieszczenia parteru: - salon o pow. 18,44 mkw - jadalnia o pow. 11,27 mkw - kuchnia o pow. 12,33 mkw - spiżarnia o pow. 5,95 mkw - sień o pow. 6,73 mkw - hall o pow. 4,41 mkw - w.c o pow. 2,46 mkw - garaż o pow. 32,19 mkw. Pomieszczenia poddasza: - sypialnia o pow. 13,68 mkw - garderoba o pow. 3,15 mkw - sypialnia o pow. 13,95 mkw - garderoba o pow. 3,14 mkw - łazienka o pow. 7,74 mkw - komunikacja o pow. 4,01 mkw Razem powierzchnia użytkowa budynku wynosi: 139,45 mkw. Instalacje w budynku: elektryczna, wodno-kanalizacyjna lokalna, c.o. pompa ciepłe powietrze-woda. Stan techniczno-użytkowy budynku biegły określił jako nowoczesny. Do budynku mieszkalnego dostawiony jest garaż dwustanowiskowy z wrotami uchylnymi o pow. użytkowej 32,19 mkw.Na terenie działki wybudowana jest piwniczka ze schodami wylewanymi i warstwą izolacyjną gruntu.

 

Suma oszacowania wynosi 631 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 420 666,67 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 63 100,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika.

 

 

Więcej informacji na stronie : http://www.licytacje.komornik.pl/Notice/Details/277761

 

Numer oferty: L/14/N/06/16
Region:
  • łódzkie
Cena: 420.666,67 zł
Źródło:
  • Licytacja komornicza
Rodzaj:
  • Dom
  • Działka