Profesjonaliści

W PKO Banku Polskim masz na dzień dobry

Ręce i serce
Prywatną opiekę medyczną
Ubezpieczenie grupowe
Ubezpieczenie grupowe
PPE
Pracowniczy Program Emerytalny
System kafeteryjny
System kafeteryjny MyBenefit
(m.in. karta sportowa, bony do sklepów)
Zniżki pracownicze
Zniżki pracownicze
Produkty bankowe
Produkty bankowe na preferencyjnych warunkach
(m.in. konto, leasing)
System premiowy
Unikalny system premiowy
Kredyt hipoteczny
Kredyt hipoteczny na preferencyjnych warunkach
Inicjatywy sportowe
Dofinansowanie pracowniczych inicjatyw sportowych

Kogo szukamy?

Szukamy osób, które lubią pracować w zespole i czerpią satysfakcję ze współpracy z innymi. W PKO Banku Polskim jesteśmy otwarci na siebie i doceniamy możliwość dzielenia się doświadczeniem.

Wspólnie tworzymy największy bank w Polsce, ale każdego traktujemy indywidualnie. Liczymy się ze zdaniem naszych pracowników i chcemy poznać ich pomysły. Cenimy ludzi, którzy swoją wiedzą wzbogacają naszą codzienną pracę.

 

AGILE – Transformacja Cyfrowa

PKO Bank Polski jest na drodze transformacji cyfrowej, która sprawia, że zmieniamy sposób naszej pracy. Nowy model to podejście oparte o metodyki zwinne, przede wszystkim o scrum-a.

Praca w zespołach scrumowych polega na łączeniu specjalistów z różnych działów w jeden interdyscyplinarny zespół skupiony wokół konkretnego celu.

Dzięki temu pracownicy mogę stale uczyć się od siebie nowych rzeczy, czują się prawdziwym zespołem. Wierzymy, że nowy model pracy pomoże nam w utrzymaniu pozycji lidera, a także wesprze nas w dostarczaniu lepiej dopasowanych rozwiązań dla naszych klientów.

„Szukamy ludzi, którzy chcą się zaangażować w realizację najbardziej innowacyjnych projektów” - Karol Krawiec, Biuro Transformacji Cyfrowej

Big Data / Data Science

Big data, analityka, sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, przetwarzanie obrazu i głosu. Mamy ponad 9 milionów klientów, dwudziestu z nich co sekundę loguje się do naszego systemu i wykonuje operacje. Czy wiesz, że w ciągu roku jest ich 2 miliardy? Im więcej danych gromadzimy, tym więcej osób odpowiedzialnych za ich przetwarzanie i analizę.

Zadania podejmowane przez Data Scientistów wymagają wiedzy z zakresu programowania, statystyki i biznesowego zrozumienia obszaru, którego dotyczą ich analizy.

Znasz się na data science? Umiesz tworzyć modele predykcyjne? Czekamy na Ciebie w zespole BIG Data!

„W naszym zespole są zarówno osoby z tytułem doktora, jak i studentami. Ta różnorodność pomaga nam spojrzeć na problemy z różnych perspektyw” - Konrad Olszewski, Biuro BIG Data

Jak aplikować?

Jak aplikować?
#ZajmijStanowisko
I aplikuj online na wybrane ogłoszenie.
Spełniasz wymagania?
Jeśli tak, z pewnością oddzwonimy do Ciebie.
Rozmowa kwalifikacyjna
Czasami jest dwuetapowa – na pewno sobie poradzisz.
Nasza decyzja
Trzymamy za Ciebie kciuki.
Dzień dobry w pracy
Miło Cię widzieć w naszym gronie!

Zobacz nasze filmy

Jeden Bank - wiele pasji

Bank w liczbach